БЕЗ КОМІСІІЇ у межах кредитного ліміту!!!

Анатолий Кулиш 3 января 2019, 18:15
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Независимости, 17
Згідно додатку №7 до протоколу засідання Правління №04/11-01 від 11.04.2017р. зі змінами згідно рішення КУАПІТ №159.7 від 12.12.17р. зняття коштів з кредитної картки відбувається БЕЗ КОМІСІІЇ у межах кредитного ліміту на території України в будь-яких касах та банкоматах. Сума кредитного ліміту по моїй картці (поточний рахунок № XXXXXXXXXXXXXX) становить 74 900,00 грн!
28.12.2018 року в касі ПАТ «Ідея Банк» м. Харків відбулось зняття 44000 грн. у 16:49:21 і 28.12.2018 року в касі ПАТ «Ідея Банк» м. Харків відбулось поповнення 74000 грн. у 16:50:54.
Чеки:
Тобто станом на 16:49:21 28.12.2018 у касі ПАТ «Ідея Банк» було зняття 44000 грн. у межах кредитного ліміту. Яке повинно бути БЕЗ КОМІСІІЇ.
Прі цьому с мене стягнули 570 грн. КОМІСІІЇ!!!
Жодних комісій за зняття коштів у межах кредитного ліміту не може бути!!!
P2P ПЕРЕКАЗИ НА КАРТКУ ІДЕЯ БАНК (на сайті www.ideabank.ua )
Грошові кошти одразу доступні до використання за допомогою картки. На поточний (картковий) рахунок грошові кошти будуть зараховані в строк до 3 (трьох) робочих днів.
Каси відділень ІДЕЯ БАНКУ
Операція поповнення рахунку
По операціям, здійсненним з 9:00 до 17:45, зарахування коштів на поточні (карткові) рахунки відбувається протягом 2-х годин з моменту проведення операції;
 По операціям, здійсненим після 17:45, зарахування відбувається наступного робочого дня. Для відділень, які працюють у суботу:
 По операціям, здійсненним з 9:00 до 14:45, зарахування коштів на поточні (карткові) рахунки відбувається протягом 2-х годин з моменту проведення операції.
Касові POSтермінали ІДЕЯ БАНКУ (операція відбувається тільки за наявності платіжної картки та вводу ПІН-коду).

Грошові кошти одразу доступні до використання за допомогою картки. На поточний (картковий) рахунок грошові кошти будуть зараховані наступного робочого дня до 13:00.

Згідно регламенту ПАТ «Ідея Банк» я не як не міг знімати власні кошти де передбачена комісія за їх зняття.

Тобто зняття коштів було виключно у межах кредитного ліміту і поповнення було вже після знаття коштів.
Таким чином ніяких додаткових комісій за зняття коштів у межах кредитного ліміту не може бути!!!
Мені здається, що банк незаконно веде діяльність з клієнтами. Прошу здійснювати діяльність у законний спосіб та не вводити в оману клієнтів.
Прошу терміново зарахувати 570 грн. на мій поточний рахунок № XXXXXXXXXXX, та розглянути моє звернення.
Идея Банк
15 января 2019, 10:27
Доброго дня, шановний Анатолій!
Просимо вибачення за ситуацію. Будь ласка, напишіть на наш електронний ящик — info@ideabank.ua Ваш контактний номер телефону і ПІБ — ми детально розглянемо ситуацію.
З повагою, команда Ідея Банку.
Минфин
Ответ администратора
8 января 2019, 12:18
Відгук підтверджено «Мінфіном» (на 08.01.2019).
Користувач надав докази за запитом адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом даного банку.

8 января 2019, 12:24
Обращение в банк входящее N 49 от 04.01.2019 г.
11 января 2019, 19:15
Другий випадок.

30.10.2018 року у банкоматі ПАТ «Ідея Банк» м. Одеса відбулось зняття 44700 грн.
і тільки після цього 30.12.2018 року в касі ПАТ «Ідея Банк» м. Одеса відбулось поповнення 75200 грн.
Тобто 30.12.2018 у банкоматі ПАТ «Ідея Банк» було зняття 44700 грн. у межах кредитного ліміту. Яке повинно бути БЕЗ КОМІСІІЇ.
Прі цьому с мене стягнули 447 грн. КОМІСІІЇ!!!

Прошу терміново зарахувати 447 грн. на мій поточний рахунок № XXXXXXXXX, та розглянути моє звернення.
І відповісти мені письмово на мій адрес
18 января 2019, 10:51
Второе обращение в банк входящее N 267 от 14.01.2019 г.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / БЕЗ КОМІСІІЇ у межах кредитного ліміту!!!