Жах банк перешов всі правові межі

12456 14 сентября 2018, 15:17
Отделение по адресу: Житомир, ул. Киевская, 39
Моя мама взяла споживчий кредит в Ідея банк.У зв язку з хворобою та похованням близької людини були пропущенні терміни проплат.Спочатку почалися дзвінки, але не для того щоб знайти вихід з положення а з образами і погрозами.Почали оклеювати двері з наліпками і надписом 'боржник «.вказуючи прізвище, ім я по-батькові та суму боргу. Все це робить «найкращий працівник' банку, як він себе називає Віктор тел.097 723 6209.Він верещить на весь під їзд ображаючи, брехухою казав, щоб брала речі і йшла на кладовище.Потім оклеїв весь під їзд фотографіями з маминим зображення і підписами» Увага розшук » " Боржник' що не дозволино заком.Щойно передзвонив мамі і сказав що її скоро будуть відспівувати на кладовищі.Кредит всього 40 000 грн.Ми живемо в правовій державі.Хто дав право якомусь Віктору (так як прізвище він не повідомляє )знучатися над літньою людиною (мамі 72 роки).Перш за все звертаюся до керівництва банку голові правління ПАТ Ідея банк М.Власенку, щоб огородити нас від спілкування з працівником банку Віктором так як він верещить, що він керівник.Також звертаюся до всіх хто був або є у такій ситуації давайте об єднуватися проти насильства, Прошу організації з захисту прав людей не лишитися байдужими до свавілля банку і зв язатися зі мною а тако всіх небадужих людей.SOS. SOS.
Идея Банк
25 сентября 2018, 18:15
Доброго вечора!
Для з'ясування обставин описаної ситуації, напишіть на нашу електронну скриньку — info@ideabank.ua Ваш контактний номер телефону і ПІБ — ми детально розглянемо ситуацію.
Бажаємо Вам гарного вечора!
З повагою, команда Ідея Банку.

Toxa David
Toxa David
14 сентября 2018, 16:05
1.«Кредит всього 40 000 грн.» — да не всього, а достаточно большой. Если он для вас «всьго» так заплатите, закройте и нет проблем.
2. Кредит надо отдавать — это чужие деньги взятые на время.
3. Пределы человечности переступать нельзя. Нельзя грозить пожилой женщине кладбищем, ведь неизвестно кто там первым окажется. Если кредитор не исполняет условия договора необходимо тактично но настойчиво напомнить его обязательства. Разьяснить что оттягивание с оплатой кредита только ухудшает положение. Рассчитать сумму оплат, так чтобы она была подьемная и гасила тело кредита а не только проценты. Запросить банк об реструктуризации кредита. В крайнем случае есть суд. А маме нужно помогать, в том числе и выбраться с долговой ямы. На то она и мама.
lola12330
lola12330
16 сентября 2018, 15:54
Зачем Вы терпети весь этот ужас.Пришел домой орет вызывайте милицию и за вымогательство его привлекайте.Без решения суда Ваша мама не должник, будет решение тогда будете общаться с исполнителем.Рекомендую снять все из наклеечки и фото и письмо в прокуратуру и нацбанк на них.Данный банк вообще не идёт на диалог, я два раза просила реструктуризацию отказывают, жду суда.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Жах банк перешов всі правові межі