Обходьте ІдеяБанк десятою дорогою

SvetaLviv 9 июня 2018, 18:32
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
Я вже писала свої відгуки щодо роботи працівників ІдеяБанку. Але сьогодні, 9 червня 2018 року, вершина їх роботи з клієнтами.
По-перше, моя заборгованість — 1600 грн (за два місяці). Домовилась про терміни оплати. Але 7 червня 2018 року дзвінок від служби безпеки банку (типа) — тел.0972604930. Те що він володів не вірними даними — це одне. Заставила назвати себе — типа Володимир Павлович. Завершив розмову він слова «Буду діяти іншими методами».
Інші методи — це наклеїли оголошення на вхідні двері в квартиру змісту «Боржник… Вас розшукує ІдеяБанку. Заборгованість — 1600 грн. В іншому випадку:
1. Банк буде (далі по тексту)…
2. Буде накладено арешт на майно та здійснена його реалізація»
А тепер автомат-пошта напише повідомлення мені чемне із проханням звернутися особисто на вказану електронну адресі.
Идея Банк
10 июня 2018, 16:20
Доброго дня!
Просимо вибачення за ситуацію. Будь ласка, напишіть на наш електронний ящик — info@ideabank.ua Ваш контактний номер телефону і ПІБ — ми детально розглянемо ситуацію.
З повагою, команда Ідея Банку.

lola12330
lola12330
9 июня 2018, 20:51
Так вы этому Владимиру Павловичу на телефон звоните и пишите СМС и днём и ночью, как они Вашей знакомой жить не дают, а Вы ему устройте веселую жизнь.А наклейку снимите и напишите заявление в полицию на угрозы и вымогательства.
12 июня 2018, 12:56
Так и Вы действуйте другими методами. Поймайте при расклеивании, погладьте по голове и радостно пожмите руку. Только не переусердствуйте. А потом снимите ролик и выложите в ютюб, так будет с каждым коллектором. Тут один мужик в коллекторов с травмата стрелял когда те ломились в его дверь. Очень поучительный ролик. Не поступайте так, а платите согласно договоренности с банком.
19 июня 2018, 12:42
А Ви в Банку на процентах від коментарів? Життя — цікава штука. Особливо в Україні під керуванням уряду Гройсмана. Намагаюся платити…
23 июня 2018, 14:20
Не Света с юмором у Вас напряг. Изопов язык изучайте. Не могу на прямую ответить что с коллекторами делать, чтоб не нарушать правил сайта. Еще раз прочтите мой совет только под другим углом.
23 июня 2018, 14:52
23 июня 2018, 15:12
23 июня 2018, 14:40
Читаем: https://minfin.com.ua/company/delta-bank/review/117285/#comments Аналогичная ситуация.
12 июня 2018, 13:02
Стаття 60.Банківська таємниця, Стаття 232. Розголошення комерційної або банківської таємниці, Стаття 189Кримінальний кодекс України. Вимагання, Стаття 355. Кримінальний кодекс України. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань.Стаття 162. Порушення недоторканності житла ну и хулиганство на последок или админ нарушение расклеивание обьявлений в не положенном месте.
19 июня 2018, 12:44
Дуже дякую за пораду по статтях. Я своєї вини за протермінування не скасовую. Оплачую частинами — намагаюся догнати графік платежів. Але маю вже друге подібне оголошення

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Обходьте ІдеяБанк десятою дорогою