Питання використання інформації

SvetaLviv 5 июня 2018, 9:07
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 11
ПОВТОРЮЮ СВІЙ ВІДГУК. А ТАКОЖ СТАВЛЮ ПИТАННЯ БАНКУ.
Я два рази зверталася в банк(орієнтовно 2010-2011 та 2015-2016 роки) з метою оформити кредит. Працівники «чемно» заповнили анкети для видачі кредиту. В результаті у видачі кредиту були відмовлено. Питання: ЩО ДАЛІ ВІДБУВАЄТЬСЯ З ПОДАНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ? Адже я не стала клієнтом банку, значить інформацію має бути вилучена. Бо маю тепер такий прецедент. Оформила кредит в іншому банку-партнері, були вказані інші контактні особи. Гроші видали в ІдеяБанку. Маю заборгованість два місяці, розмоволяла з працівниками, домовилися про термін оплати. Але чомусь працівники банку видзвонюють людям, яка не є контактнми особами по даному кредиту. Практично тероризують їх по всіх телефонах. Якщо згідно анкети кредиту вони не є контактними особами, то чому їм телефонують. Чому при відмові у видачі кредиту три року тому ці дані не були вилучені з бази банку. ПРОШУ ВІДПОВІДЬ ДАТИ ТУТ, НА САЙТІ, А НЕ В ПРИВАТНОМУ ПОРЯДКУ. Люди повинні знати як використовується інформація, яку вони подають банку. Адже такі бази клієнтів можна досить вигідно продавати.
Идея Банк
5 июня 2018, 14:32
Доброго дня, шановна SvetaLviv!
Просимо вибачення за ситуацію. Будь ласка, напишіть на наш електронний ящик — info@ideabank.ua Ваш контактний номер телефону і ПІБ — ми детально розглянемо ситуацію.
З повагою, команда Ідея Банку.

Luckymen
Luckymen
5 июня 2018, 9:25
Я вам больше скажу они очень хорошо таки и продаются, а когда вы подавали документы на оформление кредита ранее вы подписывали согласие на обработку персональных данных поэтому ваши предыдущие данные никто никуда не девал и сейчас когда у вас возникла просрочка они естественно названивают по всем телефонам которые так или иначе вас касаются
SvetaLviv
SvetaLviv
6 июня 2018, 9:44
Опрацювання МОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ. Наголошую. А питання стосується надання контактних осіб при намаганні мною оформити кредит. ПО ДІЮЧОМУ КРЕДИТУ — ІНШІ КОНТАКТНІ ОСОБИ. Це одне питання
По-друге. Я не ховаюся, на телефонні дзвінки відповідаю. Нехай наведуть порядок із своїм технічно-програмним забезпечення

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Питання використання інформації