Кредит брав 40000 плачу без затримок пів-року 3500 повинен 41700

Виктор Лебедев 3 апреля 2018, 12:47
Був оформлений договір кредитування 40000
пів року плачу 3500 хотів узнати скільки я ще повинен сьогодні дізнаюсь 41700 грн.
На гарячій лінії мені говорять про договір страхівки.
Це як ???
Идея Банк
3 апреля 2018, 14:58
Доброго дня, шановний Виктор Лебедев!
Просимо вибачення за ситуацію. Будь ласка, напишіть на наш електронний ящик — info@ideabank.ua Ваш контактний номер телефону і ПІБ — ми детально розглянемо ситуацію.
Бажаємо Вам гарного дня.
З повагою, команда Ідея Банку.

filmmaker
filmmaker
4 апреля 2018, 13:40
Мне вот тоже 100 000 грн выдали кредита, почти год плачу. Затем спросил сколько заплатить чтобы кредит закрыть — говорят 114 000 грн. Интересный ход, да? )
Lesika
Lesika
4 апреля 2018, 15:35
У Вас на руках має бути договір разом із графіком платежів. Подивіться на що саме розподіляється сума в 3500,00. Також, візьміть виписку по рахунку. Де також має бути інформація щодо Вашого погашення.
На днях знайомив дав почитати КД, там кабала на 250% річних… В самому договорі прописано в таблиці — %, тіло та комісія за обслуговування боргу. При чому, комісія за обслуговування боргу більша ніж % та тіло… Договір страхування життя іде окремо. Але він є.
Продивіться уважно що сами Ви підписували.
drillfagor
drillfagor
5 апреля 2018, 19:57
Тоесть банк дал вам кредит под 4,25 процента годовых? Да вы его на руках должны носить и всех сотрудников целовать.
6 апреля 2018, 9:53
Да нет тут другая арифметика. Кредит в сумме 40000гр на 1год. Шесть месяцев платит по 3500 ежемесячно.Выплачено всего за полгода 6х3500=21000гр. Сумма кредита не уменьшается а увеличивается, и на данный момент 41700гр. Так кредит никогда не закроешь. Я так понял. Наверное оформлено страхование кредита и от туда растут штрафы проценты итд. за просрочку в оплате договора по страхованию. Необходимо внимательно почитать условия кредитного договора, взять выписку по счету и разобраться.
6 апреля 2018, 10:14
Да что то не вяжеться. Откуда такая суммма ежемесячных платежей 3500гр если должно быть ориентировочно 40000х60%=24000гр проценты + погашение тела кредита = 2000+3300=5300гр/месяц. Похоже Вы погашаете только проценты без тела кредита, вот кредит и не уменьшается. Возможно дополнительно кредит застрахован. Тогда получается что сумма долга (кредита) растет. По любому нужно внимательно почитать условия кредитного договора, взять выписку по счету и разобраться.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Кредит брав 40000 плачу без затримок пів-року 3500 повинен 41700