Я в шоке от обмана сотрудников банка и кул центра (вопрос решен 31.01.2018)

СЕРГЕЙ харьков 1 января 2018, 16:25
Отделение по адресу: Харьков, ул. Дарвина, 1
Здравствуйте! Я в шоке от обмана говорят одно а на деле в интернет банке видишь другое и в условия написано черным по белому договора и ничего лишнее а на деле снимают лишнее деньги за услуги которые не подписывал фото скриншота экрана есть а на кул центре говорят что вы услугу заказывали это первое, во-вторых интернет банкинг не всегда работает корректно (зачем платят ОНИ БОЛЬШИЕ деньги IT-тишникам)

БЕСИТ обман по продуктам банка говорят одно по картам и обслуживанию а СНИМАЮТ БОЛЬШЕЕ!!! не советую люди работать с банком((((
Минфин
Ответ администратора
9 января 2018, 15:17
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 11.01.2018).

VladimirGold
VladimirGold
1 января 2018, 20:48
Сколько с вас сняли и за что?
2 января 2018, 11:22
За услуги которых нет в договоре и я их не заказывал!!!
12 января 2018, 13:30
КАКИЕ просили дал документы… БОЛЬШЕ от банка документов нет и не дают там как вы просите и я снова виноват!!???
31 января 2018, 18:06
После скандалов и нервов ВЕРНУЛИ ДЕНЬГИ НО БЕЗ МОРАЛЬНОЙ КОМПЕНСАНЦИИ!!! ПРОВЕРЯЕТЕ СВОИ СЧЕТА И ЧТО ГОВОРЯТ РАБОТНИКИ!!!
avto78
avto78
8 февраля 2018, 10:40
Мав намір взяти кредит в Idea Bank.
Виявляється, беручи кредит під купівлю авто, наприклад у 200 000 грн., як пропонується сайтом, терміном на 5 років, по закінченні терміну маю сплатити більше 600 000 грн.!
Є ще умова, що при купівлі авто приносиш реєстраційний документ, що авто вже на тебе зареєстроване і з тебе знімають 10% з відсоткової ставки! Після прочитання коментів інших людей я маю сумнів, що ці %% реально знімають!
Ще один немаловажливий факт: декларуючи видачу 200 000 грн. у кредит Вам реально видають близько 160 000-165 000 грн. Різниця, як виявляється є страхівкою! Питання: Від чого страхівка? Якщо я матиму потребу взяти кредит, наприклад на 100 000, то мені також видадуть лише 80 000-85 000грн.? Тоякий у тому сенс?
Напрошується висновок, що знову десь най… ть, даруйте, намахують…
Цікавий ще один момент — коли ж в Україні, тоб-то в банках, що працюють на території України на людей будуть дивитися, як на людей, партнерів можливо, а не як на джерело надприбутку через шалені відсоткові ставки та якісь завжди приховані пункти у договорах, про які дізнаєшся лише тоді, коли тобі виставляють якісь штрафи або претензії у гривневих сумах.
І наостаток, роблю висновок: Держава наша сама спонукає громадян із середнім достатком, бажаючих купити авто, купувати авто на іноземній реєстрації!
10 февраля 2018, 15:42
Сочувствую вам ....!!! БОРИТЕСЬ И ВЫ ПОБОРЕТЕ!!!

пример депозиты по 5% а кредиты в несколько раз БОЛЬШЕ… РОЗУМУ НЕ МАЮТЬ!!!

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Я в шоке от обмана сотрудников банка и кул центра (вопрос решен 31.01.2018)