Грубість і непрофесіоналізм аж зашкалює!!!!!

0108elena 13 декабря 2017, 15:05
Я вже писала з приводу того, що надходять СМС повідомлення з погрозами по кредиту, про який я навіть не знаю. Мене завірили, що за моїм номером телефону не верефікується жоден кредит, деякий час була тиша… Зараз друга серія, знову СМС повідомлення з пропозицією знайти людину. пояснити і т.д… Я що працюю в цьому банку, чи мені платять за такі послуги, чи мені немає чим зайнятися і я маю рискати по місту, шукати боржників і переконувати їх повернути кредит?.. Сьогодні подзвонила в банк… Працівник не представився, знайшли що мій номер закріплено за Самойловою Евгенією, яка в них має кредит і кинули слухавку. За другим дзвінком на моє прохання представилась Русланою і сказала що я їм погрожую і знов кинула слухавку… Навіть ім'я позичальника не знайоме, нагрубили і сказали шукати її, хоча в СМС зовсім інше прізвище… Це як? Писати чи дзвонити в НБУ, прокуратуру, може тоді працівники будуть займатися своєю справою, а не шукати хтоб за них її зробив? Хтось знає як достукатись до керівництва цієї компанії?
Р.S. Я не знаю в якому відділенні проблеми з позичальником, відділення вибрала виходячи з свого територіального розташування, оцінки не вибраному відділенню, а якості обслуговування банку в цілому.
Идея Банк
18 декабря 2017, 15:10
Доброго дня, шановна 0108elena! Просимо вибачення за створені незручності. Для врегулювання даної ситуації, просимо написати звернення на сайті ідея банку https://www.ideabank.ua/uk/about/feedback/ для з’ясування всіх обставин і вирішення в подальшому Вашого питання.
З повагою,
керівництво ПАТ «Ідея Банку»

13 декабря 2017, 17:10
Только письменные запросы (через почту, с уведомлением о доставке и описью содержимого).
А по поводу звонарей — игнорируйте, посылайте куда подальше, вносите в ЧС…
14 декабря 2017, 18:28
Спасибо! Я пока попробую отправить жалобу в НБУ на електронку, Попытаюсь достать руководство банка в ел. сетях, а там посмотрим :)
14 декабря 2017, 19:13
НБУ отпишет фразой, что не занимается договорными спорами и не может влиять на банки…
Отправлять письмо нужно в банк, с просьбой подтвердить наличие № телефона в базе данных банка (если он числиться) и на каком основании был внесен. Толку от этого мало, но написать можете, если не жалко времени и денег на отправку (20 грн. раньше было). Обязательно сошлитесь на ЗУ «про обращения граждан» и попросите ответить письменно на обратный адрес.
15 декабря 2017, 10:59
Спасибо, конечно напишу и в банк тоже!!! И руководство найду в соцсетях прославлю и все прочее.
MBox29
MBox29
21 декабря 2017, 15:38
НБУ примет вашу жалобу, даже пришлют письмо, что будут разбираться) а банк отпишется. Пишите в банк жалобу на незаконное использование ваших ПД. Тем более, что у них только телефон. Желательно также обратиться в полицию с заявлением по ст.182, 189.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / Грубість і непрофесіоналізм аж зашкалює!!!!!