СКАРГА!!!!

0108elena 28 октября 2017, 12:26
Банк займається шантажем!!! Я проживаю в м. Рахів Закарпатської обл. На мій номер телефону надходять СМС-повідомлення з погрозами « так чи інакше кредит сплатиться»… Про який кредит йдеться якщо ні я ні моя родина ніколи не звертались в банк. Телефон гарячої лінії не відповідає, додзвонитись неможливо. Якщо мій номер телефону надав хтось із недобросовісних клієнтів банку( хоча жодного дзвінка із банку не було щоб підтвердити що я знаю про іхнього позичальника хоч щось, так само можна в банк надати любу абракадабру) тобто жодної перевірки свого позичальника для видачі кредиту банк не здійснював і напевно зараз має бажання щоб я на добровільних засадах шукала хто з моїх знайомих, мало чи зовсім незнайомих не платить банку кредит. Я напевно візьму свій телефон і звернусь з цього приводу в поліцію, а заодно і в НБУ напишу скаргу…
Идея Банк
30 октября 2017, 11:12
Доброго дня, шановна 0108elena!
Просимо вибачення за створені незручності. Для врегулювання даної ситуації, просимо написати звернення на сайті ідея банку https://www.ideabank.ua/uk/about/feedback/ для з’ясування всіх обставин і вирішення в подальшому Вашого питання.
З повагою,
керівництво ПАТ «Ідея Банку»

0108elena
0108elena
30 октября 2017, 14:39
Ну взагалі то це не вирішення мого питання, а скоріше вашого, так як я ніяких кредитних стосунків з вами не маю, а проблеми можуть бути саме в вас. Але так тому й бути, спробуємо вирішення поки що мирними засобами.
25 сентября 2020, 14:55
Доброго дня! Я являюсь клієнтом Вашого банку протягом 5 років, завжди платила сумлінно і вчасно свої кредити. Але під час карантину по стану здоров‘я та втрати роботи в мене пішли просрочки по кредитах. На той час я писала прохання про кредитні канікули, і мені їх погодили тільки на два місяці, хоча надавали на термін 3 місяці. Так як вийшовши з карантину я не змогла вийти на роботу, по тій самій причині, стан здоров‘я, я не відмовлялась платити свій борг, але виходила з просрочками оплати. Написала заяву на реструктиризацію двох готівкових кредитів, яку мені погодили. Але ваші співробітники банку не маючи ніякого права мені виписують на телефон з погрозами, що передадуть мене колекторам. Наскільки мене юрист проінформував, що це є не законно. Що мою інформацію надають іншим особам, яких не вказувала я в договорі, видзвонюють до них, розповідають скільки у мене кредитів, які суми і коли брала їх. Видзвонюють по декілька раз на добу, повишаючи при розмові голос. Мені співробітники пропонували насміхаючись в розмові йти в ломбарди і закладати все, що маю , щоб вчасно проплачувати кредити, на те, коли я їм пояснювала, що від оплат не відмовляюсь , що знаходжусь в пологому відділенні, на зберіганні, що не можна хвилюватись, і просила в такому тоні зі мною не розмовляти. Але це на них ніяк не впливало. Видзвонюють надалі до третіх лиць не вказаних в договорі і брешуть, що я надавала їх контакти, мені виписують про колекторські фірми, які за мене візьмуться.
26 августа 2024, 17:13
Це найгірший банк, я також скрізь пишу шоб звернули увагу на цей жах, як таким взагалі видають ліцензії, а працює там немов, вибачте, одне би**ло
25 сентября 2020, 14:55
Я рішуче настроєна всюди дзвонити, писати заяви, у всі двері стукати, щоб з цим розібрались! Я завжди була позитивним клієнтом, але і бувають такі часи, які людина не може передбачити, це втрата роботи, стан здоров’я і т.д. Але при цьому хоч не вчасно, але я ніколи не відмовлялась платити надалі кредити. І замість того, щоб порадити клієнтові як вийти з цієї ситуації, щоб було добре для двох сторін, мені погрожували і хамили
26 августа 2024, 17:14
Аналогічно!!!