Штраф 500 грн за довідку!

Kemper 27 сентября 2017, 12:45
Значить така ситуація…
Приходжу сьогодні на відділення сплачувати, в понеділок телефонував на лінію, сказали, якщо достроково сплатити, то 1600 грн… кредит на півтора роки був, залишалося 5 платежів по 477 грн!
Сьогодні на відділенні перепитую, знову, яка сума? Відповідають — 2100!!!
Кажу ви впевнені? позавчора ж було 1600 грн, звідки ще плюс 500 грн???

Мені відповідають — ВИ НЕ ПОДАЛИ ДОВІДКУ З МІСЦЯ РОБОТИ!!!
у вас ШТРАФНА САНКЦІЯ!!!
Вирішив нічого не сплачувати сьогодні!
і це після того як я сплачував рік по 2 кредитах, 1 успішно закритий був в червні ( кредит на 10 тис грн, переплати 8 тис), ні в першому, ні в другому кредит не було жодного просроченого платежа і тут на тобі, подарунок + 500 грн!
При цьому жодного нагадування не було… дані не змінювалися… при першому запиту банку, я ж звичайно надав б довідку, з цим проблем ніяких!
судячи із всього банк не ціную своїх клієнтів з хорошою репутацією!
У кого була аналогічна ситуація?
Идея Банк
28 сентября 2017, 12:30
Доброго дня, шановний Kemper!
Прийміть, будь ласка, наші вибачення за незручності, які виникли у Вас у відділенні банку. Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Уточніть листом на нашу електронну скриньку — info@ideabank.ua детальний опис ситуації, дату та час візиту до відділення, а також Ваші контактні дані.
Ваша ситуація буде на контролі у відповідального спеціаліста. Про результати ми повідомимо Вам додатково.
Зичимо Вам гарного дня.
З повагою, команда Ідея Банку.
Минфин
Ответ администратора
27 сентября 2017, 18:31
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 27.09.2017).

sofiassergei
sofiassergei
2 октября 2017, 9:44
Знайома ситуація, Kemper, передивиться свій договір, чи є підстави для нарахування штрафу, коли це могло виникнути, чи сплинув строк позовної давності в 1 рік (ст. 258 ЦК).
В будь-якому разі банк зобовязаний Вас повідомити про порушення, надавши час на його усунення, потім надати письмову вимогу про сплату штрафу.
Штраф має на меті покарання за невиконання, а не спосіб заробітку.
Нехай щастить.
Kemper
Kemper
3 октября 2017, 12:05
В договорі є справді такий пункт! Протягом півтора року справно сплачував, без жодного порушення умов договору, платежі надходили вчасно…
Вони смс повідомленням повідомляли, причому після того, як штраф був вже на рахований...і відповіли, що підстав для його скасування немає… тільки вагома причина, яка буде розглянута банком…
Закрив я цей кредит і ніколи більше не бажаю мати справу з цим «банком»
% ставка величезна, нав'язують страхівку, без якої кредит не отримати!
І Штраф для них це справді спосіб заробітку!
Плюс за сплату кредиту вони беруть 10 грн за обслуговування їхнього ж кредиту у їхньому ж банку…
Потрібно 10 раз подумати перед тим як зв'язуватися з ними!

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке