Не компетентные сотрудники

Богдан Сташинский Богдан Сташинский
29 марта 2017, 12:36
4
Решил оформить кредитную карту от Идея Банка Card Blanche с льготным перидом в 92 дня (на деле это предложение действует только 1 раз). Ни при оформление карты в январе месяце, ни через 3 месяца так и не смог получить вразумительного объяснения, как же все-таки действует этот льготный период. Сотрудники не знаю абслоютного ничего о продукте, который предлагают?? Долго выясняли, какую же сумму мне необходимо внести, чтобы не попасть на проценты и штрафы. И с руководителем отделения и запросы в центральный офис писали, оправдываясь, что это у них «новый продукт» (только у меня 3-й месяц пользования!) и пока ничего не ясно. В итоге выдали цифру, но сказали, что если что, мы Вам еще перезвоним :-) Чувствуешь себя как на пороховой бочке.
По интернет-банкингу, так же не возможно сформировать выписку, в которой бы отображались все затраты по карте.
Руководству банка хотел бы пожелать, лучше работать с персоналом, который они набирают.
Ответ банка
Идея Банк
30 марта 2017, 17:39
Доброго дня, шановний Богдан!

Дякуємо Вам за звернення. Якщо Ви є власником кредитної картки Card Blanche White, яка передбачає пільгові періоди кредитування, то:

1) перший пільговий період для погашення заборгованості по кредитному ліміту, яка виникла внаслідок здійснення торгових операцій складає до 92 днів. Перший пільговий період поширюється на операції, здійсненні протягом календарного місяця, в якому оформлено Договір;

2) другий та кожен наступний пільговий період для погашення заборгованості по кредитному ліміту, яка виникла внаслідок здійснення торгових операцій складає до 62 днів. Другий та кожен наступний пільговий період поширюється на операції, здійсненні протягом другого та кожного наступного календарного місяця після місяця, в якому оформлення Договір.

Відповідно, якщо Ви оформили кредитну картку у січні 2017р., то перший пільговий період триває з 01.01.2017р. по 31.03.2017р., другий пільговий період триває з 01.02.2017р. по 31.03.2017р., третій пільговий період – з 01.03.2017р. по 30.04.2017р. і т.д.
Для перебування у І та ІІ пільгових періодах, Вам необхідно до кінця березня 2017р. погасити заборгованість по кредитному ліміту, яка виникла внаслідок здійснення торгових операцій за січень та лютий 2017р.
До кінця квітня 2017р. Вам необхідно погасити заборгованість по кредитному ліміту, яка виникла внаслідок здійснення торгових операцій за березень 2017р. і т.д.
Якщо ви плануєте здійснити погашення в останній робочий день місяця, просимо врахувати регламент зарахування коштів на поточні (карткові) рахунки/погашення кредитних лімітів, який розміщено на офіційному сайті ПАТ «Ідея Банк» за посиланням

З повагою,
Керівництво Банку.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться