Выбрал, что называется, банк с лучшими условиями по %...

aizberg aizberg
25 марта 2011, 17:40
без оценки
Показательная история, которая произошла совсем недавно… Наше письмо на главу правления банка все объяснит:

" 18 лютого 2011 року ПАТ «Плюс Банк» надав гарантійний лист мені,(жена), яким взяв на себе зобов’язання надати кредит у сумі 120 000,00 (сто двадцять тисяч гривень 00 коп.), під 15% річних, строком на 84 місяці на придбання нерухомості. Даний гарантійний лист дійсний до 18 березня 2011 року.
Маючи 70% необхідної суми, необхідної на купівлю квартири, та гарантійний лист ПАТ «Плюс Банк», я підписала Договір завдатку та внесла гарантійну суму – завдаток у сумі 1000,00 (одна тисяча) доларів США. Угода щодо купівлі-продажу квартири призначена на 15 березня 2011 року.
09 березня 2011 року було повідомлено, що, незважаючи на наявність гарантійного листа, мені відмовлено у наданні кредиту, що суперечить взятим ПАТ «Плюс Банк» на себе зобов’язанням. У цьому випадку, якщо ПАТ «Плюс Банк» не віконає взяті на себе зобов’язання щодо надання кредиту, я не зможу виконати, в свою чергу, свої зобов’язання перед продавцем квартири та заплатити потрібну суму в день угоди 15 березня 2011 року. Згідно умов договору завдатку, у разі невиконання умов договору покупцем, сума завдатку 1000,00 ( одна тисяча) доларів США залишається у продавця, тобто невиконання ПАТ «Плюс Банк» взятих на себе зобов’язань призведе до моїх прямих збитків в сумі 1000,00 (одна тисяча) доларів США та непрямих, як то: аренда квартири для проживання на період пошуку підходящої квартири для купівлі та інше.
«Практика свідчить, що в кінцевому рахунку, навіть найбільш ідеальна формула успіху буде працювати тільки тоді, коли кожний клієнт банку буде задоволений результатами партнерства. Тому для своїх клієнтів ПАТ «Плюс Банк» — це насамперед висока якість банківських послуг, актуальні банківські продукти та комфортні умови співпраці.» — казали Ви, Андріє Вікторовичу, коли вітали з 20-річчям успішної роботи на банківському ринку. Тож, маю надію, що ПАТ «Плюс Банк» буде і надалі берегти свою репутацію. Адже тільки поважаючи своїх клієнтів та бережучи репутацію можливо розвиватися тими ж темпами, якими йшом ПАТ «Плюс Банк» до успіху. Прошу Вас виконати взяті на себе зобов’язання та надати в обумовлений строк кредит."

Пришлось одолжить у всех, у кого можно было. За выходные… Так что, обходите этот банк стороной.

29642@ukr.net

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться