Не кліент

Annavasilevna Annavasilevna
30 июля 2016, 0:45
І ніколи їм не буду, нікому не раджууу.Хамки: Олеся Анатоліівна,Ілона Василівна, Наталья Іванівна,....інші оператори ідіть на стажировку до МТСніків нехай вас навчать культурі спілкування з людьми.Мені телефонували кожен день з цего банка з вимогою передати моему сусідові що він їм заборгував.Тепер комп'ютер телефонуе кожні дві секунди протягом дня.Повідомляю! Я виїхала з України чотирі місяці тому, сусіда(який якоїсь мами дав вам мій номер, хоча лишався йому на випадок пожара, потопа, не дай бог)не бачу і бачити не буду, нічого передавати йому не буду, навіть якби була така можливість непередала б, бо в ПЕРЕДАВАЛЬЩИКИ до вас не нанімалась, ви мене не питали ЧИ ХОЧУ Я БУТИ КОНТАКТНОЮ ОСОБОЮ, підпис свій під дозволом на використання своїх персональних даних не ставила.Рахуночки за вхідні дзвінки(дуже немалі), збираю.Буду на Україні, поговоримо.ЦЕ Ж ТРЕБА ТАК НАГАДИТИ ЛЮДИНІ ЯКА З ВАМИ НІЧОГО НЕМАЕ!!!
Идея Банк
1 августа 2016, 9:00
Добрый день, уважаемая Annavasilevna!
Позвольте нам подробно рассмотреть эту ситуацию. Уточните письмом на наш электронный ящик — info@ideabank.ua детальное описание ситуации, а также Ваши контактные данные.
Ваша ситуация будет на контроле у ​​ответственного специалиста. О результатах мы сообщим Вам дополнительно.
Желаем Вам хорошего дня.
С уважением, команда Идея Банка.

hrushakov
hrushakov
30 июля 2016, 12:56
Алексей, Харьков
Коли будете в Україні напишіть заяву до прокуратури про порушення Закону Україні про захист персональних даних, та телефонний тероризм.