Зміна умов кешбеку на власний розсуд

gepard76 1 мая 2023, 12:22
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Гагарина, 1
Сьогодні вранці при виборі умов кешбеку на категорію Продукти значилося 4 відсотки за власні кошти, а вже за кілька годин банк на власний розсуд встановив 3 відсотки. Тобто змінюють умови як заманеться. Такі дії викликають недовіру до банківської установи. Геть не задоволений!
Глобус
1 мая 2023, 14:30
Вітаємо Вас!

Повідомляємо, що дійсно трапилась технічна помилка у відображенні відсотку кешбеку на травень місяць у категорії «Продукти» при розрахунку власними коштами. Дана помилка була швидко усунута Банком та наразі відсоток кешбеку відображається коректно.

Нам шкода, що дана технічна помилка викликала недовіру до Банку. Наш Банк цінує лояльність своїх клієнтів, ми сподіваємось, що дана ситуація не стане перешкодою для нашої подальшої співпраці та щиро сподіваємось, що сервіс, що надаватиметься Банком в майбутньому, компенсує цей неприємний досвід.

Lolik1837
Lolik1837
1 мая 2023, 13:17
3% кешбека на позицию «продукты» ??? Однако лихо вам Глобус платит. В Моно всего 1 процент в счёт личных средств, в ПУМБ тоже только 1.2%, в, А банке и вовсе только 0.7 процента хоть за личные, хоть за кредитные . Ваш банк реально до фига вам кешбека платит. И 3% -это много, а вы ещё и 4 требуете. Это вы уже зажрались, извините за выражение

Главная / Банки Украины 🏦 / Глобус 💰 / Отзывы о Глобус Банке 📝 / Зміна умов кешбеку на власний розсуд