Судове стягнення заборгованості

Артем Чепурной Артем Чепурной
24 апреля 2016, 16:19
Доброго всім здоров я! колись оформив я кредитку в РУССТАНДАРТІ! СПОЧАТКУ ПЛАТИВ СПРАВНО ПОТІМ ПЛАТИВ ХОЧ ЯКОСЬ БО З РОБОТОЮ НАЧАЛИСЬ ПРОБЛЕМИ(недавали зарплату а потім прийшлось уволитись)потім коли началась заворуха (майдани і війна)неплатив.нічим.потім він зник.Прийшло мені недавно письмо (2 листа)перше це ДОСУДОВА ВИМОГА.Кредитор РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА.преставник ТОВ«КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ»ПИШЕТЬСЯ що між мною і банком Форвард укладений кредитний договір 2013 року в і я винен йому 10108 грн.вимагають все зразу погасити.2 лист пишеться РОЗПОЧАТО СУДОВЕ СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ на звороті написали реквізити для сплати.БАНК-ОТРИМУВАЧ ПАТ ОТП БАНК.пишуть що забируть все майно і будинок де я проживаю(на мені нічого з майна нема.будинок на Матері).так от

Я НЕЗНАВ що це за банк позвонив на номер гарячої лінії! на мене начали кричати чуть не до матюків(це тільки я спитав що це за банк)! сказали що він поміняв назву,і тепер я вже винен 10108 з 7000! мене ніхто не сповістив що він колись там поміняв назву раніше дзвонили писали погрожували! коли я говорив з представником я сказав що таку суму я не можу зразу положити!її це не хвилювало! сказала щоб 27 числа положив бо відкриють уголовне дєло! ПІДСКАЖІТЬ ЩО МЕНІ РОБИТИ? ЯК МЕНЕ НІХТО НЕ ХОЧЕ ЧУТИ