Попередження

opetrychka 2 апреля 2015, 12:01
В звязку з тим, що на наші телефони 067.........159,067.......633, регулярно приходять смс повідомлення з погрозами від імені вашого банку, ми будемо вимушені звернутися в прокуратуру про притягнення до відповідальності за порушення статей; 182ККУ,189ККУ,190ККУ. та ряду інших статей.

Оскільки ми не являємось клієнтами вашого банку(067..........159 Петричка О.О., 067..........633-Петричка П. М.), ви незаконно використовуєте наші персональні данні, зокрема номери телефонів. смс повідомлення приходять з номеру 0923000603!!! доводим до відома! ми подаємо офіційну скаргу в Національний Банк України, а також в СБУ України
Форвард Банк (Forward Bank)
2 апреля 2015, 12:46
Шановна opetrychka!
Дякуємо Вам за звернення.
Для перевірки викладеної інформації щодо некоректного поводження від імені Банку, просимо доповнити відгук повними номерами телефонів, на які повідомлення, та, за можливості вказати ПІБ клієнта Банку, якому вони адресуються, направивши ці відомості в особисті повідомлення представнику Банку на цьому форумі — ForwardBank або з посиланням на даний відгук на e-mail Банку: 0800300880@forward-bank.com.
Отримана інформація буде передана відповідальному підрозділу Банку для вивчення та відповідного реагування.

opetrychka
opetrychka
2 апреля 2015, 12:59
«Петричка О.П., согласно ст.73 семейного КУ, взыскание может быть наложено на общую собственность супругов. оплатите долг 640грн. до 03,04. Форвард Банк» це остання смс яка прийшла сьогодні зранку.
Jbond
Jbond
9 июля 2015, 13:52
Две недели назад было мое обращение в ваш банк, номер обращения С941. Мне было обещано разобраться в течении 2 недель, но этого не произошло. В кратце опишу суть.

22.06.2015 на МОЙ номер телефона каждый день начали приходить смс-ки с номеров 0923000603 и 0933641743 на имя ДРУГОГО человека с требованием погасить долг по КД. Неделю назад с номера 0674638891 позвонил мужчина, представился сотрудником вашего банка, назвал МЕНЯ по имени-отчеству и в грубой форме потребовал указать местоположения ТОГО человека, на чье имя приходят смс. Он культурно был послан отдыхать.

Заявляю, что Я НЕ ЯВЛЯЮСЬ клиентом вашего банка и человек, позвонивший с номера 0674638891 нарушил закон о неразглашении персональных данных, наш разговор был записан, там есть его данные, которые он назвал по моей просьбе.

Предупреждаю, что если в течении 2-х дней не будет решен мой вопрос, в понедельник 13.07.2015 мной будет подано заявление в прокуратуру по статьям 182ККУ, 189ККУ, 190ККУ и другим статьям ККУ.