РЕКЕТ 90х

lyudasja23 lyudasja23
12 августа 2014, 18:17
без оценки
Якщо колекторські фірми та банки воліють не мати проблем із законом, то про повний склад інформації, яка передається третій особі (колекторам) боржник має бути повідомлений — і не просто повідомлений. Боржник повинен письмо­во дозволити передання такої інформації. Інакше він матиме всі підстави звернутися до суду з позовом до банку про розголошення конфіденційної інформаціїУ зв’язку з цим, на думку Міністерства юстиції України, залучення банками «колекторських» організацій для вимагання виконання зобов’язань боржниками за кредитними договорами можливо лише за наявності письмового запиту або письмового дозволу боржника на розкриття банківської таємниці За інших умов така діяльність порушує права та охоронювані законом інтереси громадян і може кваліфікуватися як злочин, передбачений, зокрема, статтею 182 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за порушення недоторканності приватного життя, статтею 189 — за вимагання, статтею 355 – за примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань.
Ответ банка
Банк Форвард (Forward Bank)
13 августа 2014, 12:45
Шановна lyudasja23!
Звертаємо Вашу увагу, що відповідальні співробітники Банку строго дотримуються норм чинного законодавства України. Усі дзвінки та СМС-повідомлення з боку Банку здійснюються з метою надання рекомендацій і пояснень про необхідність якісно обслуговувати кредитну заборгованість. У разі своєчасного і сумлінного виконання Вами кредитних зобов'язань нагадування будуть негайно припинені.
Якщо Ви зіткнулися з некоректним поводженням від імені Банку просимо доповнити відгук Вашими ПІБ, номером договору, а також номерами телефонів, на який і з якого надходять дзвінки, направивши ці відомості з посиланням на даний відгук на e-mail банку: 0800300880@rsb.uа. Отримана інформація буде передана відповідальній підрозділу Банку для вивчення та відповідного реагування.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться