кредит

Тарас Семенів 8 августа 2014, 8:28
Добрий день всім цей банк є найгірший всіх там не люди а звірі я втратив роботу і не маю можливості оплачувати кредит кожного місяця але всеж я оплачую по можливості а вони не розуміють було в мене 65 боргу так вони ладні за ці гроші вбити людину шлють смс з погрозами вже платіть а то всуд подамо не можуть почекати щей імено в той час в який вони скажуть не рекомендую.
Форвард Банк (Forward Bank)
8 августа 2014, 9:39
Шановний Тарас Семенів!
Дякуємо Вам за звернення.
Для перевірки викладеної інформації щодо некоректних звернень від імені Банку, просимо доповнити відгук Вашими ПІБ, номером договору, а також номерами телефонів, на який і з якого надходять дзвінки, направивши ці відомості з посиланням на даний відгук на e-mail банку: 0800300880@rsb.uа. Отримана інформація буде передана відповідальному підрозділу банку для вивчення і відповідного реагування.
Також з метою зменшення фінансового навантаження, Ви можете подати заяву на реструктуризацію заборгованості. Для цього необхідно звернутися до будь-якого відділення банку (http://www.rsb.ua/uk/about/branch/) та надати документи, що підтверджують неплатоспроможність.