Неходіть в цей банк

Lena12345 Lena12345
6 августа 2014, 16:04
1
самий ужасний банк.люди в ньому працюють як роботи, хами взагалі невічливі.вони достають всю родину.кожин день погрози смс.по телефону ти з ним вічливо а вони кричать угрожають.ьі хто це роблятья надіюсь ваші родини ніколи недізнаються які ви аморальні уроди!!! я нармально обяснила що заплачу.навіщо так похамскі…

Народ хто брав кредитну картку по телефоні і непідписував ніякі документи напишіть будьласка чі ви звертались у банк за договором.і що вас получилось з цим кредитом. він рахується недійсним
Ответ банка
Банк Форвард (Forward Bank)
6 августа 2014, 16:55
Шановна Lena12345!
Дякуємо Вам за звернення.
Для перевірки викладеної інформації щодо некоректних звернень від імені Банку, просимо доповнити відгук Вашими ПІБ, номером договору, а також номерами телефонів, на який і з якого надходять дзвінки, направивши ці відомості з посиланням на даний відгук на e-mail банку: 0800300880@rsb.uа. Отримана інформація буде передана відповідальному підрозділу Банку для вивчення та відповідного реагування.
Відповідно до Умов надання та обслуговування платіжних карт ПАТ «Банк Руский Стандарт» договір про надання та використання картки може укладатися шляхом акцепту Банком пропозиції (оферти) укласти договір, що міститься в заяві клієнта. У цьому випадку договір вважається укладеним з дати акцепту банком заяви (оферти) клієнта. Акцептом Банком заяви (оферти) є дії Банку з відкриття рахунку клієнту.
Для отримання детальної інформації по Вашому рахунку рекомендуємо звертатися до Контакт-центру Банку: 0800 300 880 (безкоштовно в межах України), 583 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів, 2 грн, – плата за з'єднання (з ПДВ, без збору до ПФ), 044 390 95 95. Skype: rsb_ua.

Комментарии (1)

+
0
T82
T82
6 августа 2014, 23:38
#
Напишіть заяву в банк, щоб надали вам договір на споживачий кредит (копія), на картковий рахунок і на страховку до карткового рахунку. На протязі місяця банк вам прийшле. Почитаєте… більше нічого не напишу, бо читають працівники цього шахрайського банку. Але обов'язково сходіть в банк:)

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться