ПРОШУ РОЗУМІННЯ

ino4ka 18 мая 2014, 23:37
Доброго вечора! Звертаюсь до працівників банку з таким питанням!
4 роки являюсь клієнтом банку, спочатку брала споживчий кредит, благополучно виплатила без ніяких проблем
а потім почала користуватися кредитними картками, все було добре до недавнього часу, всі мінімальні платежі виплачувала вчасно, але настав такий час, що немає зараз можливості в повній мірі виконувати забов*язання по кредитам, так як я знаходжусь в декретній відпустці і не працюю, немаю можливості сплачувати ту суму, яка вказана.
На сьогоднішній день в мене є прострочений платіж по одній картці 2 місяці(1130 грн), по іншій 1 місяць,(360 грн) кожний день отримую погрози в свою адресу, та в адресу своїх близьких, про опис та арешт майна та іншого роду висловлювання
Я прекрасно розумію, що відповідальності з мене ніхто не зніме, я і сама дуже хочу з усим розрахуватися, але покищо не можу, чула є такий варіант, як реструктуризація кредитного договору, що для цього потрібно? згодна платити навіть багато років, але щоб сума була невеликою.
Ходила до відділення банку мені сказали, що після трьох прострочок поспіль по кредиту — мені з банку запропонують зробити реструктуризацію, скажіть будь-ласка що можливо зробити в такій ситуації?
Буду вдячна за розуміння та відповідь.
Форвард Банк (Forward Bank)
19 мая 2014, 11:43
Доброго дня, шановна ino4ka!
Дякуємо Вам за звернення.
Написати заяву на реструктуризацію заборгованості можна, звернувшись до будь-якого відділення Банку: www.rsb.ua/about/branch/
З метою перевірки викладенної Вами інформації просимо доповнити відгук Вашими ПІБ, номерами договорів/карт та номерами телефонів, на які і з яких надходять дзвінки та повідомлення, направивши ці дані на e-mail: 0800300880@rsb.ua.

18 мая 2014, 23:44
Не переживайте угрозы псевдо коллекторов милиционеров расчитаны на запугивание… ничего не бойтесь, банк сейчас незаконно Вам угрожает, и забрать ничего они не заберут…
ino4ka
ino4ka
18 мая 2014, 23:46
Я то розумію, сама тільки за те, щоб оплачувати, але щоб суми були меньші і доступніші
18 мая 2014, 23:52
Влюбом случае банк не имеет никакого права Вам угрожать и тем более пугать вымогательством и арестом недвижимости.Записывайте все их звонки на диктофон. и вышлите мне потом.100 000 Украиснких граждан намерены подать в прокуратуру и сбу за угрозы и вымогательства сепаратисткого банка РУССКИЙ СТАНДАРТ.
happyfox
happyfox
18 мая 2014, 23:59
Инна, прежде всего отключите смс услугу и страховку, это очень важно, сумма платежа уменьшится или напишите мне свою почту в личку, подскажу вам варианты решения этого вопроса
sa88
sa88
19 мая 2014, 14:09
Давайте бороться с этими хамами! пишите tdc_c@ukr.net