Виплата депозиту

dollar30 19 июля 2022, 0:41
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 105
Замість відгуку просто перекажу розмову в банку.

Я: «Доброго дня, в мене закінчився депозит, хочу отримати кошти з поточного рахунку» (протягую паспорт).
Співробітниця бере паспорт, знаходить мене в базі: «Всю суму?»
Я: «Так».
Поки співробітниця роздруковує заяву на видачу ВЕЛИКОЇ СУМИ готівки (але в дозволеному добовому ліміті НБУ), я передивляюся в неї на столі депозитні ставки в 18−20% річних на строк 1−12 місяців, слухаю як за сусіднім столиком обговорюють пролонгацію депозиту.
Співробітниця мовчки віддає мені направлення в касу, навіть не зробивши спробу вмовити мене не забирати кошти. Я ціную відсутність тиску на вкладника «нашими найкращими ставками», але був трохи шокований відсутністю спроб зовсім. Пішов в касу. Біля співробітниці одразу присів новий клієнт із пролонгацією депозиту.
В касі мені видали кошти. Я сказав усім «до побачення» і шокований вийшов.

Навіть на лавці біля банку просидів 5 хвилин, роздумуючи, чи не повернути кошти назад із фразою «Ви успішно пройшли тестування — хочу новий депозит». Врешті-решт вирішив поки що новий депозит в них не відкривати (в мене ж чесний відгук), але і кошти, які залишаються на картці, вже точно виводити не буду. Банк має ліквідність. Єдиний ризик, що його завалить влада з політичних причин. Але саме через цей ризик за депозитами 20% і пропонують.
Форвард Банк (Forward Bank)
20 июля 2022, 12:34
Шановний клієнте, дякуємо за позитивний та неупереджений відгук! Це дуже цінно для нас. Намагатимемося і надалі виправдовувати Ваші очікування та сподіваємося на подальшу співпрацю.
Вдалого Вам дня та мирного неба!