Почему этот банк работает?

Maclaud 30 мая 2022, 16:42
100% акций банка принадлежит ЗАО «Банк Русский Стандарт» в лице Тарико Рустам Васильевич, российского предпринимателя, владельца холдинга «Русский Стандарт»
Форвард Банк (Forward Bank)
30 мая 2022, 16:49
Добрий день! Forward Bank – український банк. Ми є окремою юридичною особою, що діє у відповідності до українського законодавства, контролюється Національним банком України та дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні.
Банк входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією НБУ, і є членом Фонду гарантування вкладів України.
Керівництво та вся команда банку є патріотами України. Ми найсуворішим чином засуджуємо нічим не виправдану відкриту широкомасштабну збройну агресію РФ проти незалежної, мирної та демократичної України.
Банк припинив усі відносини з клієнтами та грошима, що мають російське та білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
Ми також підтримуємо українську армію та долучаємося до збору коштів для ЗСУ.
Тільки разом переможемо! Гарного дня та мирного неба!

3 июня 2022, 8:35
Чо , заняться нечем?
25 июня 2022, 10:57
«Forward Bank – український банк.
Ми є окремою юридичною особою...»

Ну тоді вам треба вивчити діюче українське
законодавство, а точніше:
ЗУ № 2116-IX від 3 березня 2022 року
«Про основні засади примусового вилучення в Україні
об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів»

який недавно прийняли та його ще ніхто не відміняв…

Forward Bank
Forward Bank
28 июня 2022, 12:23
Добрий день! Свою діяльність банк здійснює згідно з чинним законодавством України і його діяльність не обмежена діючим законодавством.
Крім того, діяльність Forward Bank регулюється та підзвітна Національному банку України, який здійснює нагляд на постійній основі та, у випадку необхідності, може обмежувати діяльність банків України.
Наразі у зв’язку з проявом зі сторони рф агресії та воєнного стану, діяльність банку не обмежувалася регулятором та банк продовжує надавати банківські послуги населенню України та суб'єктам господарювання.