як зробити?

галка галка галка галка
3 апреля 2014, 9:40
1
В мене є неактивована кредитна картка, чекаю на активацію вже більше 1.5міс.але банк не розуміе, якщо я звернулася, значить гроші потрібні ВЖЕ, а не-ми розглядаемо це питання… вже нічого спільного з ними не хочу мати… я маю піти в банк і розірвати угоду?.. чи просто не активовувати і все?
Ответ банка
Банк Форвард (Forward Bank)
3 апреля 2014, 12:22
Шановна галка галка!
Дякуємо Вам за звернення.
Згідно з «Умовами надання на обслуговування платіжних карт ПАТ «Банк Руский Стандарт» www.rsb.ua/f/1/cards/about/card.pdf у випадку неактивації карти і невикористання кредитних коштів у Клієнта не виникає фінансових зобов’язань перед Банком. Якщо Ви бажаєте повністю відмовитись від використання карти, в т.ч. у майбутньому, необхідно написати заяву на розірвання договору по карті в офісі/відділенні Банку. З адресами відділень Ви можете ознайомитися на сайті Банку www.rsb.ua/about/branch.

Комментарии (3)

+
0
troijn
troijn
3 апреля 2014, 9:46
#
Лучше разорвите с ними договор, Вы об этом не пожалеете!!! Это самый неадекватный банк на Украине!
+
0
Володимир Носенко
Володимир Носенко
3 апреля 2014, 21:58
Здолбунов
#
И тем более, что даже активировав её, Вы не сможете ей воспользоваться!, поскольку банк в нарушение своих обязанностей заблокировал выдачу кредитных средств — прямое назначение карты! Разорвите договор и верните им их пластик, который может оказаться не такой уж бесплатный! А в суд — исковое заявление о нанесении морального вреда и о утраченной выгоде в связи с пустыми обещаниями банка!
+
0
галка галка
галка галка
4 апреля 2014, 15:12
Стрый
#
Спасибо!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться