Спеціліст відмовилась прийняти мою заяву про нарахування відстотків на картку

igornechiporuk 1 ноября 2021, 11:58
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 104
При моєму зверненні у відділенні № 11 банку Forward в місті Київ за адресою: пр-т Перемоги, 104 праціник відділення Гуляєва Анна відмовилась прийняти в мене заяву, про те що, нарахування відсотків відбувалося на мою дебетову картку (КОКО card). При уточненні чому працівник відмовляється приймати заяву заступник відділення Бодрухова Анна сказала, що відсотки можуть буть виплачені тільки на рахунок, що є неправдивою інформацією.

Мої дані:
Нечипорук Ігор Миколайович
Форвард Банк (Forward Bank)
2 ноября 2021, 16:33
Ігоре Миколайовичу, відповіла Вам в особисті повідомлення.

igornechiporuk
igornechiporuk
3 ноября 2021, 13:01
Дякую за ваше побажання, але мій вечір був зіпсований, як і лояльність до вашого банку. Ви, мабуть, такий самий професіонал, як і співробітники відділення номер 11, якщо не подивилися навіть моя справу. Я жодного слова не сказав про бонусні відсотки, я сказав про відсотки за депозитним договором 8,75%. А бонусні відсотки у мене 5,25%, а не 5,2%, що означає, що ви навіть не переглянули мою справу і відповіли не розібравшись. Прошу вплинути на непрофесійних працівників цього відділення. Я приїжджаю з іншого міста вже 2 місяці, щоб отримати ці відсотки, коли міг не витрачати гроші на проїзд і свій час, якби мені оформили відсотки на карту. Я сьогодні ходив писати скаргу, то заступник відділення Бодрухова Ганна не хотіла приймати скаргу і розмовляла зі мною, як із хлопчиком, якого ставлять у кут. І я залишив свій телефон, щоб ви мені передзвонили, а не писали. Що також говорить про ваш непрофесіоналізм. Чекаю Вашу відповідь!

Главная / Банки Украины 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Отзывы о Форвард Банке 📝 / Спеціліст відмовилась прийняти мою заяву про нарахування відстотків на картку