Форвард Банк (Forward Bank) НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

ilnytskyy 4 мая 2021, 16:13
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Минайская, 16- Г
Закликаю не користуватись кредитними послугами та картками з «пільговим періодом» банка Форвард Банк (Forward Bank)!!!
Спершу агітують оформити картку, обманюючи та запутуючи умовами, а насправді задача стоїть загнати вас в «боргову яму» з якої важко буде вибратись!!!
Про нарахування відсотків ніяким способом не попереджають!!!
Будьте обережні!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 5 мая 2021, 15:38
Шановний пане Юрію, нам дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід співпраці з банком. Інформація щодо умов надання та обслуговування карток від Forward Bank доступна на нашому сайті за посиланням https://www.forward-bank.com/credits/about/files/112020/umov_obsl_card.pdf. Усю необхідну інформацію про суму для продовження дії пільгового періоду і розрахункової дати по картці можна переглянути в особистому кабінеті Forward Online в меню «Картки», в розділі «Інформація». Також у нашому чат-боті в telegrаm @ForwardBankBot можете подивитися або ж уточнити приватну інформацію щодо продуктів банку. При першому вході обов'язкова авторизація. Маємо надію, що змогли бути Вам корисними. Якщо у вас залишилися запитання, наші колеги зателефонують Вам для подальшої консультації. Гарного дня!

IYT
IYT
4 мая 2021, 17:08
Так это не только этот банк так поступает и, а банк и ПУМБ, таких шараг знаете сколько. К примеру разница между кредитом в, а банк (шарага просто жесть) и моно состовляет от 1500 до 2000 сумма та же срок кредитования тот же, 109% а банк (хотя говорят что 75%) и 46,1% моно. Надо просто было внимательно изучить договор и постараться закрыть его в первый же месяц, можно к примеру часть своими а часть перекредитоваться в моно (то есть попросить лимит в рассрочку, положить 1000 на счёт, перевести эту 1000 на карту этого банка и затем перевести расход (переведенную 1000) в рассрочку и опять перевести на карту этой шараги, таким образом закрыть кредит.