Настирливі повідомлення і дзвінки

Inna1999 22 апреля 2021, 15:57
Отделение по адресу: Львов, ул. Валовая, 15
Я клієнтом цього банку ніколи не була і взагалі не чула про нього, але на превеликий жаль довелось мати справи з ними. Все почалось з настирливих смс повідомлень по сто раз на день стосовно людини мені НЕЗНАЙОМОЇ і її заборгованості. Потім мені дзвонить невідомий номер і діалог відбувається таким чином «Добрий день, передайте *ім‘я людини з смс* що в нього заборгованість в банку», я починаю питати хто це і для чого мені дзвонять, на що мені відповідають: «Ви ж проживаєте за адресою … передайте привіт вашому сусіду з 95 квартири». Я була здивована. Жоден з моїх сусідів не знає навіть мого імені, що вже казати про особистий номер. Так от питання, звідки в цієї контори мої персональні дані і яке право вони взагалі мають їх використовувати? Шановний банк Форвард, перестаньте порушувати закон і використовувати методи сумнівних колекторських компаній.

Я залишила скаргу на гарячій лінії, яка була без руху більше тижня. Тому я подзвонила ще раз і спитала про строки, сказали протягом 14 днів.
Доволі довго, але хоч так.

В результаті, мені перетефонували і сказали, що більше не будуть докучати, не надавши ніяких інших пояснень що це взагалі було.

Це не кінець історії, в той же день смс повідомлення стосовно цієї ж людини почали приходити моїй мамі, яка проживає зі мною. І знову все по новій

Моєму обуренню немає меж, оскільки дана «банківська установа» мало того, що має своєму розпоряджені інформацію, яку отримала невідомо звідки, так ще й використовує цю інформацію для того щоб надоїдати людям, які до Форвард банку і його клієнтів жодного відношення не мають.

Forward Bank
Forward Bank
22 апреля 2021, 18:01
Шановна Inna1999! Надайте, будь ласка, в особистих повідомленнях номер телефону, на який приходять смс. Колеги перевірять та вилучать його, якщо він не пов`язаний з клієнтом банку. Дякую.
xenium777
xenium777
28 апреля 2021, 14:12
Скарга в НБУ через сайт. Це банк заставить зрозуміти нову реальність, де подібні дії заборонені.
Andrey M
Andrey M
6 мая 2021, 12:34
Сошлитесь на новый Закон о коллекторской деятельности и попросите удалить ваш контакт. Перед этим предупредиту что ведете аудиозапись и что в случае продолжения дальнейших звонков подадите в суд и данную запись разговора предоставите как доказательство.