arsen1804 14 января 2021, 10:20
«Банком зафіксовано відмову від сплати заборгованості та оскарження умов договору зі сторони СТЕГУРА В.І. У разі прийняття рішення, договір може бути припинений в односторонньому порядку. Готується візит відповідальних служб для встановлення актуального місця Вашого проживання, реєстрації і роботи, перевірки Вашого майнового стану та підтвердження платоспроможності. Forward Bank.» — це СМС-повідомлення було отримано мною на мій особистий номер телефону після телефонного дзвінка представника Форвард Банку з вимогою передати інформацію особі, вказаній в СМС-повідомленні. Оскільки Я НЕ МАЮ ДО ЦІЄЇ ОСОБИ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ — відповіла відмовою. Більш того, мене обурив сам діалог з представником банку: на мою відмову від передачі інформації було сказано дівчиною-оператором, що зафіксовано відмову від сприяння у погашенні боргу. З якого дива банківські клерки мають претензії до людини, яка НІКОЛИ не була і навряд чи буде клієнтом цього банку? Якщо мені хоч раз зателефонують представники Форвард Банку, або будуть надсилати повідомлення будь-яким способом, я буду вимушена прийняти міри щодо забезпечення моїх прав та інтересів.
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 15 января 2021, 19:08
Доброго дня.
Приносимо вибачення за ситуацію, що сталася.
Колеги перевірили інформацію — на ваш номер телефону sms-повідомлення від банку надходити не будуть.

Главная / Банки Украины 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Отзывы о Форвард Банке 📝 / Телефонні дзвінки представника банку, не корректне ведення діалогу, тим більше, що до Форвард Банку я не маю жодного відношення