Як так?

VikaLuntiK 23 июля 2020, 15:44
Мала кредитну карту, якось її тяжко тянула і от в квітні телефоную і запитую суму до повного погашення, назвали, я заплатила, через перу днів перетелефонувала, сказали що все добре. Сама карта була прив'язана до вже неіснуючого номера, але в свій час найшли новий номер і на нього повідомляли про оплати. А тут саме змінила паспорт ну і вирішила поміняти дані і прив'язати новий номер. Поїхала до відділення, там все зробили. На наступний день реєструюсь в онлайн кабінеті, бачу що карти не видно… ну я телефоную, кажуть що не видно, бо термін дії закінчився, кажу добре, давайте поновим, а мені відповідають, що не мож, бо є заборгованість більш, ніж 900 грн. Це як так??? Я ж питала за закриття!!! І де ви були 4 місяці? Куди мені тепер жалітися?
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 23 июля 2020, 15:58
Доброго дня.
Для того, щоб з'ясувати Вашу ситуацію, нам потрібні додаткові дані.
Напишіть, будь ласка, Ваше ПІБ та актуальний номер телефону на abutenko@forward-bank.com. Ми передамо інформацію колегам. Вони зв'яжуться з Вами найближчим часом.

VikaLuntiK
VikaLuntiK
6 августа 2020, 8:12
Ось пройшло вже більше місяця і мені ніхто не телефонував, щоб розібратися в  моїй ситуації! Але зате лист прийшов з повідомленням  про борг!!! Де ви були раніше?