Бандити Аферисти

kolyn kolyn
17 августа 2013, 9:55
без оценки
Оформив кредит прострочив чуть сразу звінки до родичів яких я не давав інформацію погрози хамство на мій телефон теж рестриктизував по їх рекомедаціях заплатив 800гр під 54% річних звичайно під тиском з 7000 получилось 15000 за умовами договору можу затримати платіж на місяць за 15 звонять погрожуючи судами сам вас по судам затаскаю АФЕРИСТИ
Ответ банка
Банк Форвард (Forward Bank)
19 августа 2013, 17:37
Доброго дня, шановний kolyn!
Дякуємо за звернення.
Звертаємо Вашу увагу, що згідно Умов надання та обслуговування кредитів Банком «Русский Стандарт» www.rsb.ua/f/1/credits/personal_loan/documents/uslovia_po_kreditam4.pdf планове погашення Заборгованості здійснюється щомісяця в дату платежу за Графіком платежів, рівними по сумі платежами.
Для здійснення планового погашення Заборгованості Клієнт не пізніше дати оплати чергового платежу (до закінчення операційного дня Банку) згідно з Графіком платежів забезпечує наявність на Рахунку суми грошових коштів, що дорівнює сумі такого чергового платежу за Графіком платежів. У разі наявності пропущеного (-их) раніше платежу(-ів), Клієнт забезпечує на Рахунку додатково до суми чергового платежу, зазначеної в Графіку платежів, суму грошових коштів, що дорівнює сумі пропущеного(-их) раніше платежу(-ів) та суми плати(плат) за пропуск чергового платежу. Списання Банком з Рахунку суми плати(плат) за пропуск чергового платежу не звільняє Клієнта від обов‘язку здійснювати погашення Заборгованості (в тому числі її простроченої частини).
Також звертаємо Вашу увагу, що повідомлення та телефонні дзвінки, що надходять від співробітників Банку, мають на меті виключно нагадування про виконання Клієнтом його обов’язків згідно Договору.
Приносимо вибачення за можливі незручності.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться