Самий жахливий банк

mykolagolovko 28 февраля 2020, 11:08
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 104
Нікому не раджу звязуватся з цим жаливим банком, відсотки по кредиту зовсім не ті про які вони розказують у віділенні.

І не дай боже вам хоть трохи прострочити вони напишуть вам жахливі смс про вас, ваших родичів, дітей, зразу всім вашим родичам поздвонять і розкажуть що у всіх все заберуть засудять і т.д.

28 февраля 2020, 12:52
А не брать кредиты — не вариант?
Наоборот, хороший банк, раз не дает кредитчикам забыть о просрочке)
28 февраля 2020, 13:08
Звичайно варіант не брати, просто ситуації в житті бувають різні, після цієї ситуації звичайно я буду обходити даний банк стороною і у мене надовго залишиться негатив від обслуговування в даному банку і я буду ділитися цим з людми аби інші не мали таких неприємностей
28 февраля 2020, 16:51
Ясно, хотим кредит, но не хотим, чтоб напоминали его гасить.
28 февраля 2020, 17:31
У житті людей бувають різні ситуації і не завжди від нас все залежить, не дай бог вам в них потрапляти, а ви собі пишіть і ставте лайки з інших акаунтів або попросіть інших ваших колег плюсанути це ж ваша робота ;) ви ж повинні свій хліб відпрацьовувати
Strelok123
Strelok123
29 февраля 2020, 12:31
«відсотки по кредиту зовсім не ті про які вони розказують у віділенні», - рассказать можно по разному, главное самому все прочитать и ознакомиться с тарифами.  «І не дай боже вам хоть трохи прострочити вони напишуть вам жахливі смс про вас...», - боюсь вас разочаровать, но так работают 99% банков. Вывод очевиден, прежде чем брать кредит, необходимо рассчитать свои возможности по его возврату.