Вимагають від Форвард банку

Ana2015 2 декабря 2019, 16:16
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Энтузиастов, 3
Маю діючий кредит у цьому банку, справно платила 2роки, на даний момент маю фінансові проблеми, не можу платити, не працюю, по стану здоров'я. Відправляли листи, де були копії довідок, просила переглянути договір, надати реструктуризацію, все марно. Неодноразово мені, моїм родичам, сусідам, телефони яких я не давала, і зовсім чужих людей, приходять погрози на телефон, неоднократно їм дзвонять, ПОГРОЖУЮТЬ, вимагають гроші, вводять в оману, кажуть що вони поручителем по кредиту, і повинні сплатити борг. ДЗВОНЯТЬ по 20разів на день, і своїми дзвінка ми і смс, втручається в особисте життя. Я не відмовляюся платити, на дзвінки відповідаю, но крім погроз і приниження гідності, і вимагання, грошей, нічого не пропонують. Дзвонять з номеру телефону 0674638895,0672401831,і в хамовитій формі рекомендують мені шукати гроші по сусідам і називають їх особисті дані, звертатися до сільської ради і просити про допомогу, закласти техніку і золото в ломбард, бо в іншому випадку вони будуть дзвонити всім моїм знайомим, родичам і розповідати їм по мій борг. Якщо я порушила кредитний договір, то банк має повне право звернутися в суд, а не займатися вимагання, і погрозами, Якщо і дальше буде продовжуватися вимагання, зі сторони банка, то я, сусіди і люди яким вони дзвонили, змушені будуть звернутися до поліції.
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 2 декабря 2019, 17:32
Доброго дня.
АТ «БАНК ФОРВАРД» діє в рамках законодавства України.
Всі співробітники банку ведуть діалог з клієнтами в рамках ділової етики.
Для того, щоб перевірити описану Вами ситуацію, нам потрібні додаткові дані. Напишіть, будь ласка, Ваш номер телефону або ПІБ на abutenko@forward-bank.com. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами.

andr131213
andr131213
9 декабря 2019, 19:50
Спілкування від банку Форвард в межах ділової етики?!))))
В стилі «засунь собі (кудись)...» та « приклей собі на лобі» - ось таке спілкування Ви називаєте «В рамках ділової етики» ?!!! Привіт для  Владислава Петровича П. - напевне самий культурний працівник банку Форвард!