Самый ужасный, непорядочный банк!!! Мошенники!

Римма Кварацхелия 21 декабря 2018, 12:59
Отделение по адресу: Харьков, пер. Армянский, 1/3
Никогда не связывайтесь с этим банком!
Взяла на свою голову кредитную карту в этом банке. При погашении постоянно возникают какие то проблемы. Пополняю всегда в банкомате банка, но деньги во время не доходят. В результате штрафы, задолженности. Начинают писать угрозы, от которых волосы шевелятся. Приезжаю в банк, они мне говорят, что деньги были зачислены на следующий день. Но система их не видит, и этот кошмар продолжается весь месяц! Пишут всем знакомым и родственникам. Угрожают. Это просто невыносимо. Таких условий и такого отношения нет ни в одном банке!!!
Дозвонится до них просто из области фантастики.
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 21 декабря 2018, 13:07
Добрый день.
Напишите Ваш номер телефона на abutenko@forward-bank.com, коллеги выяснят ситуацию и проинформируют Вас в ближайшее время.

Альбіна Гарборук
Альбіна Гарборук
23 декабря 2018, 15:36
Це не банк, а бандформування! Залізла у це в кінці13го року і відліпитися не можу. В листопаді в мене закінчилась картка — сказали, що вона іменна і нову зроблять через два тижня. Мені треба платити проценти по кредиту, дайте реквізити, щоб оплатити через касу. Заплатити через їхню касу коштуе 40!!! гривень. Спробувала через приват-24, виявилось, що мені дали не всі реквізити. Пішла до банку, знов попросила точні рекізити, дали, але на моє прошення допомогти правильно внести реквізити до платіжки, дівчина мені відповила, що в неї нема кредитної картки і вона не знає, як це робиться. Це нормальний банк? Я заповнила, як змогла — відправила ( вже із штрафом, бо втратила час), на приват-24. Через три дні отримала смс від привату, що форвард відклонив платіж із-за неправильно внесеного коду отримувача. Знов пішла до банку — там мене знов зробили дурепою. Я так зрозуміла, що вони навмисно тягнуть час, щоб побільше зідрати! Встановила застосунок — на ньому в мене немає кредитів і карток! Виходить, що оплачую банку-окупанту?! рюзьскому стандарту? Платіж у приваті з поміччю операторів відновила шість днів назад — від окупантбанку надходять смс з погрозами і сумами разного гатунку, які я повинна внести, залякують, падлюки! Гроші пішли, але ніякого звуку у відповідь, тільки залякування. Це шо таке? По великому рахунку, по законодавству України, мені загрожує відповідальність за співпрацю з банком окупанта! Чи не так? Мабуть, буду посилати далеко і на довго! Я свої обов'язки виконую!
StarFighter27
StarFighter27
28 декабря 2018, 12:57
Не обращайте внимание на угрозы. Обыкновенное запугивание.

Главная / Банки Украины 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Отзывы о Форвард Банке 📝 / Самый ужасный, непорядочный банк!!! Мошенники!