терор по телефону

abramchuk01 14 июля 2017, 12:42
Отделение по адресу: Луцк, ул. Леси Украинки, 46
Доброго дня! Шановні працівники банку, припиніть телефонний терор. Я вже написала офіційні звернення по даному питанню. Перестаньте погрожувати мені тюрмою. Шановна «звонарка » з номкра 0674638897, Ви навіть боїтеся представиться, а мені погрожуєте звільненям з роботи та «підеш за рєшотку» (дослівно). Ваші дії підпадають під відповідальність. Телефонні розмови записуються. Перестаньте залякувати мене та членів моєї сім"ї, перестаньте дзвонити на роботу та розголошувати інформацію, яка є конфіденційною. Тепер будемо вирішувати питання лише в судовому порядку.
Форвард Банк (Forward Bank)
14 июля 2017, 12:46
Добрий день, abramchuk01.
Приносимо вибачення за незручності. Для того щоб ми могли розібратися, уточніть, будь-ласка, на av-kudryashova@forward-bank.com Ваші ПІБ та номер договору

abramchuk01
abramchuk01
14 июля 2017, 12:50
Перенаправила листи на вказану Вами адресу av-kudryashova@forward-bank.com
StarFighter27
StarFighter27
19 июля 2017, 21:17
Шановна, дану «звонарку» зовуть неначе як «коллектор» чи «спеціаліст із простроченої заборгованості». Кажіть ій хай іде на три веселі букви або заносить ії у чорний список
natalyastecuk
natalyastecuk
20 июля 2017, 17:37
Я бы на вашем месте тоже не обращала внимание, не берите трубку — не тратьте свои нервы. Ну а заплатить надо вы же все таки договор подписали. Платите почучуть по не закроете, это мой вам совет.