Реструктиризацiя кредиту!

Iran777 22 июня 2017, 17:14
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганского, 105
Доброго дня, мене цiкавить питания, чому банк вiдмовляэ менi в реструктиризацiи кредиту, якщо я уже писала 2 рази заяву i надавала довiдки проте, що я неплатоспроможна, у мене э дiти i я немаю змоги сплачувати таку суму кредиту, якщо банк не хоче iти на зустрiч клiэнту, я бiльше не буду сплачувати нi копiйки, все Ви уже просто дiстали? Я не просила про такий кредит, у мене немаэ навiть договору, i Я платила 3 Роки а нiчого не помiнялося, подавайте в суд, я маю всi чеки i смс з погрозами, хай приймаэ рiшення, но платити я бiльше не буду, я не маю за що комунальнi сплачувати, i дiтей годувати, якщо нiчого так i не вирiшеться я покiнчу з життям, хай вся Краина знаэ, до чого Ви доводите своими смс до родичiв i знайомих, менi уже просто всерiвно, звонiть, угрожаете, Але платити я не буду i крапка, чому банк не враховуэ страховi платежi, якi я вносила кожного мiсяця, на випадок безробiття, а висосуэ все бiльше, однозначно що шахраи, Щоб не йти на зустрiч клиенту я такого ще не бачила, самi користувалися кредитом а теперь вимагають.Прошу востаннэ переглянути мою справку 106039996, бо я просто не витримую я дальше так жити?
Форвард Банк (Forward Bank)
23 июня 2017, 12:27
Добрий день,Iran777.
Приносимо свої вибачення за незручності. Будь ласка, очікуйте дзвінок від менеджера.