Заява на отримання гарантованої суми

Barakuda1 Barakuda1
20 сентября 2015, 18:23
без оценки
Знаю-знаю, що вже всіх дістали питання про те чи потрібно писати заяву на виплату гарантованої суми (200 тис. грн). Тут писали, що заяви писати не треба, АЛЕ ЧОМУ тоді на сайті ФГВФО зазначено:
Протягом 30 робочих днів з дня початку виплат вкладник може отримати свої кошти в межах гарантованої суми відшкодування безпосередньо у відділеннях банка-агента. Після закінчення зазначеного терміну виплати гарантованої суми відшкодування відбуватимуться за результатом розгляду індивідуальних письмових звернень вкладників до Фонду. Для цього вкладнику необхідно надіслати до Фонду такі документи:
· заяву довільної форми про виплату гарантованої суми відшкодування з зазначенням фактичного місця проживання, особистим підписом та датою;
· копію довідки органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера фізичної особи — платника податку (ідентифікаційний код);
· копію паспорта або документа, що замінює його (сторінки, що містять прізвище, ім'я, по батькові, інформацію про номер документу, ким виданий, дату видачі, місце проживання).
Фонд завершує виплату гарантованих сум відшкодування за вкладами в день внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

Тобто якщо 30 днів пройшло а тобі ще нічого не виплатили то треба писати заяву???

Комментарии (7)

+
0
ВсёБудетХорошо ;*****
ВсёБудетХорошо ;*****
20 сентября 2015, 19:09
НБУ
#
«… Після закінчення зазначеного терміну виплати гарантованої суми відшкодування відбуватимуться за результатом розгляду індивідуальних письмових звернень вкладників до Фонду.»

Внимательно читайте ВНИМАТЕЛЬНО — «ПОСЛЕ ОКОНЧАНИЯ СРОКА!!!!!» !!!!!!!!!!!, а не вырвали часть и притулить не знаете КУДА!!! Тут еще выплаты НЕ начались, а теперь вернитесь на сайт Фонда от куда вы скопировали этот текст и посмотрите на какой стадии у того банка было опубликовано ЭТО УВЕДОМЛЕНИЕ!!!
Если пишем, что НЕ нужно ни каких заяв — ЗНАЧИТ НЕ НУЖНО!!!
Если не поняли о чем я вам выше написала — напишите названия банка с ВА — я вам как в детсаду объясню на пальцах
+
0
Yulia2015
Yulia2015
21 сентября 2015, 15:10
#
А обязательно умничать и учить, можно просто объяснить человеку то что он не понял или не комментировать пост вообще. кому-то и высшая математика детсад, а ставить себя умнее других только из-за того что кто-то понял написанное на офиц.сайте а кто-то нет это фу
+
0
Blayzer
Blayzer
20 сентября 2015, 19:39
#
Внимательно читайте Банки, що ліквідуються.
А сейчас будет ВА 3 месяца, только потом ликвидация.
это для кредиторов и вкладчиков, договор которых истекает после окончания ВА.
Если уже истек или заканчивается в период до 18 дек., то можно получать уже сейчас.
+
0
ВсёБудетХорошо ;*****
ВсёБудетХорошо ;*****
20 сентября 2015, 20:00
НБУ
#
Blayzer, ваше ...«то можно получать уже сейчас....», а где выдают СЕЙЧАС ??? Еще списков даже нет
+
+5
beretta4555
beretta4555
20 сентября 2015, 20:46
beretta4555, Киев
#
Наверно лично Гонтарева Blayzerу выдала прямо сейчас
+
+3
ВсёБудетХорошо ;*****
ВсёБудетХорошо ;*****
20 сентября 2015, 21:47
НБУ
#
Инуся, Гонтарева уже свое дело сделала 17 сентября — выплатами дядя Ворушилин рулит при ВА
+
+3
Blayzer
Blayzer
21 сентября 2015, 19:10
#
Сколько умников собралось! А чтобы дать ответ на вопрос — так языки в ж. засунули! Никто из вас не возьмет на себя ответственность назвать дату начала выплат?! Фу! аж противно!
Я руководствуюсь законом, а Вы чем?
Стаття 36. Наслідки запровадження тимчасової адміністрації
6. Обмеження, встановлене пунктом 1 частини п’ятої цієї статті, не поширюється на зобов’язання банку щодо:
1) виплати коштів за вкладами вкладників за договорами, строк яких закінчився, та за договорами банківського рахунку вкладників. Зазначені виплати здійснюються в межах суми відшкодування, що гарантується Фондом, в національній валюті України. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації відповідно до цієї статті;

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться