Мнение НБУ

hfda 6 августа 2015, 13:08
Я не являюсь сейчас клиентом банка. Но по определенным причинам отслеживаю текущее состояние. Натолкнулся на интересное письмо НБУ касательно Финансы и Кредит. Впрочем это касается всех банковских учреждений. Полностью приводить его не буду. Кому интересно найдет. Достаточно заголовка и резюме.
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
ЛИСТ від 06.07.2015 р. № 20-06007/46492
Про невиконання зобов'язань Національний банк України розглянув звернення <...>, яке надіслане народним депутатом України Продан О. П. з листом від 16.06.2015 № 003/3782, щодо невиконання АТ «Банк «Фінанси та Кредит» вимог банківського законодавства в частині розрахунково-касового обслуговування та повідомляє таке…

Щодо застосування до Банку заходів впливу зазначаємо, що Положення про застосування заходів впливу за порушення банківського законодавства, затверджене поставою Правління Національного банку України від 17.08.2012 № 346, не передбачає застосування до Банку заходів впливу на підставі звернення клієнтів банку.
Заступник директора департаменту — начальник управління нагляду за системно важливими банками Департаменту банківського нагляду
Д. А. Новиков

SenPaul
SenPaul
6 августа 2015, 14:48
Когда начинают интерпретировать любой закон, постановление, положение через узкое место по принципу «наша хата скраю», — исчезают любые сомнения о подмазанности НБУ со стороны Фик. Коррупция везде.
6 августа 2015, 14:50
Смешно.
hfda
hfda
7 августа 2015, 5:56
Это не только смешно, это цинично.
Андрей Камский
Андрей Камский
7 августа 2015, 7:01
А шо жи делать? Нам сказали перекладывать а умная тетя за компьютером плохого не посоветует.