фінанси та кредит не віддає гроші з поточного рахунку

koristuvach 20 марта 2015, 13:23
На початку Лютого закінчився гривневий депозит на незначну, по банківським міркам, суму. На момент його закінчення гроші в повному обсязі видати працівники відділення не дозволили — зверху надійшло розпорядження видавати не більше 500 грн на день і не більше ніж три рази на тиждень. З таким розкладом я підрахував, що прийдеться ходити до банку, як до церки близько трьох місяців. Про зручність обслуговування в банку в цьому випадку я промовчу. Встиг зняти відсотки, та незначну суму тіла вкладу. Через тиждень прийшло нове розпорядження зверху — гроші невидавати взагалі. Працівники відділення хотіли нав'язати новий депозит на 1 рік. На даний момент гроші зависли на рахунку. До банку ходжу регулярно 2 рази на тиждень вже другий місяць, мене завжди посилають на завтра. Гроші в касі даного відділення є, оскільки в моїй присутності здійснювались проплати на суми в рази більші ніж мій депозит.

beretta4555
beretta4555
20 марта 2015, 13:57
www.fcbank.com.ua/ru/news/view/864/ может ситуация стабилизируется
koristuvach
koristuvach
20 марта 2015, 14:29
Будемо надіятися на краще

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Финансы и Кредит 💰 / Отзывы о Банке Финансы и Кредит 📝 / фінанси та кредит не віддає гроші з поточного рахунку