До конца месяца ничего не будут выдавать

ghoast 16 февраля 2015, 10:26
С Киевском отделении сказали что до конца месяца на карту ничего перекидывать не будут, и в кассе тоже малая вероятность что хоть что-то выдадут с валютного депозита. Снова покормили обещанием про транш от НБУ. Я тоже на это надеюсь, хотя всем рекомендую любыми способами вытянуть деньги чтобы было меньше 200К.

P.S. Сегодня лимит на снятия где то 400 грн (возможно 440) что в эквиваленте 20 $.

16 февраля 2015, 10:44
Гривню теж не можна витягнути? Мені відмовили в достроковому розгорненні договорів, вклади у валюті, але хоч гривню забрати б. Пішла до адвоката, сказав принести офіційну відповідь з банку, на підставі яких документів відмовляють у достроковому розторгненні, але питання, що воно мені дасть? Навіть якщо і суд, то банк не виконає рішення суду і не віддасть гроші
16 февраля 2015, 10:49
Гривневий теж не видають, ні-копійки (можливо до інших ВІП клієнтів ставлення інше, але як стати ВІП я не знаю). З судами не маю бажання стикатися, дуже багато часу і нервів піде, й так з ВАБ прогорів.
16 февраля 2015, 11:36
А що ж нам всім робити з нашими вкладами????? Оце то попандос, відкладував гроші на майбутнє, на хорошу освіту дитині, на забезпечену старість і що? А 200 тис віддають по одному вкладчику чи по одному вкладі?
16 февраля 2015, 11:38
Надіємося до останнього, що не дійде до тимчасової адміністрації, але слід готуватися до гіршого :(.
EgorZaporozhye
EgorZaporozhye
16 февраля 2015, 11:43
www.telegraf.in.ua/kremenchug/2015/02/13/poyavilas-informaciya-chto-zhevago-mozhet-otdat-kremenchugskiy-myasokombinat-dlya-podderzhki-banka-finansy-i-kredit_10043146.html
16 февраля 2015, 12:01
А скажіть мені таке, от закінчився строк депозиту, гроші не віддають і що з тими грошима? Переложувати ні, вони що, просто в повітрі висять? Ходити в банк щоденно?
babki
babki
16 февраля 2015, 12:27
Отпишитесь, кто смог забрать валюту через свифт
16 февраля 2015, 12:51
Лучше уже временная администарция, хоть деньги забрать можна!
16 февраля 2015, 12:57
В ВАБ 3 місяці чекали повернення, в результаті повернули по курсу 15 в той час як був надворі курс 25, втратили дуже багато.
16 февраля 2015, 13:02
Вернули согласно курсу НБУ на тот момент
Torika
Torika
16 февраля 2015, 13:56
Как можно вытянуть любыми способами? какими? оформить карточку, побегать по банкоматам снять 1000 грн… а остальное? введут ВА, фонд скажет, вам уже типа выдали, забирайте на карточке???