Письмо

EgorZaporozhye EgorZaporozhye
12 февраля 2015, 10:27
5
Від клієнтів банку “Фінанси та кредит”.

Шановна Валерія Олексіївна!

Звертаємось до Вас стосовно ситуації що склалась навколо банку “Фінанси та кредит”.
У випадку з даним банком є висока вірогідність, що дії відповідальних осіб з боку держави можуть мати політичні мотиви та призвести до створення прецеденту у якому перерозподіл майнових інтересів буде відбуватися шляхом економічно та юридично немотивованого банкрутства банку, а його клієнти стануть єдиними постраждалими від таких дій, оскільки будуть позбавлені власних грошових коштів.
Постраждають підприємства різних галузей економіки. Продукція, що виробляється на підприємствах, є затребуваною і поставляється не лише українським виробникам, але і закордонним замовникам. Основну задачу на перспективу підприємства ставлять розширення виробництва і збільшення обсягів продукції, що випускається, збільшення робочих місць.
Згідно до ст. 41 Конституції України кожен має право володіти, користуватися та розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної та творчої діяльності.

Приписи ст. 321 ЦК України наголошують, що право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні. Особа може бути позбавлена права власності або обмежена у його здійсненні лише у випадках і в порядку, встановлених законом.
Враховуючи вищевикладене, просимо Вас надати допомогу та захистити інтереси вкладників та юридичних осіб -клієнтів банку “Фінанси та кредит”.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться