Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Банк Финансы и Кредит горячая линия

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!



Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!



Вернуться на сайт
Подписаться
Для того чтобы задать вопрос, нужно войти или зарегистрироваться
ivanchenk1987
ivanchenk1987
9 ноября 2014, 13:30
могу ли я подключить интернет банкинг находясь в другой стране?
openbox09
Анатолий Бондарь
5 ноября 2014, 13:50
Анатолий , Комсомольск
Депозит в валюте закончился месяц назад. За это время банк мне вернул всего 700 долларов и те по 100 долларов раз или два в неделю. Хожу в банк ежедневно как на работу. Подскажите когда я смогу получить свои деньги. Судя по тому сколько гречки перед выборами раздал главный акционер Вашего банка Константин Жеваго, то ясно видно что денег он не жалел, чтобы пролезть в Верховную Раду и получить неприкосновенность. Я понимаю что эту гречку он раздавал не за свои а за мои деньги. Но теперь когда уже пролез, то может пора и выполнять свои предусмотренные законом обязанности. Буду рад если получу ответ.
myakov
myakov
29 октября 2014, 12:30
Елена, Одесса
Валютный депозит закончился 30.08.2014 года. До сих пор Ваш банк его не возвращает. До 20.10.2014 года иногда выдавали по 300$ в день, после 20 октября не было ни одной выдали в отд. № 2 города Одессы!!! Когда Вы перестанете издеваться над своими клиентами? Когда Вы расчитаетесь с нами?!
sos2014
Валерий Сосновский
21 октября 2014, 15:52
Валерий, Днепропетровск
Сегодня обратился в банк о переводе закончившегося депозита на мой счет в другой банк… сказали можно… но ставки на перевод выросли 2%+30 грн за открытие счета до 5%+15уе… это что нас облаживают красными флажками, чтоб пользоваться нашими деньгами на халяву???
19volodya56
19volodya56
21 октября 2014, 15:08
Владимир, Запорожье
В каких банках(их банкоматах) можно снимать деньги(заработную плату) без комиссионных?
sos2014
Валерий Сосновский
20 октября 2014, 19:26
Валерий, Днепропетровск
Я уже месяц хожу получаю валюту, окончившегося депозита.Сегодня пошел и просил перевести оставшуюся сумму депозита в другой банк.Начальник 3 отделения г.Днепропетровска сказала, что согласно постановления НБУ №469 от 2003г я не имею право перечислять валюту на свое ФИО в другой банк… что за идиотизм… у меня забирают право распоряжаться своими деньгами
pozdnyeyeva
Валентина Позднеева
16 октября 2014, 16:45
Валентина, Снежное
Как получить ответ на вопрос?
pozdnyeyeva
Валентина Позднеева
16 октября 2014, 16:42
Валентина, Снежное
У меня 23 октября заканчивается срок депозита, в Снежном, где открыт депозит, банк не работает, где я могу получить свои деньги?
valantau
valantau
13 октября 2014, 10:39
Валентина, Донецк
У меня в ноябре заканчивается срок депозита, можно ли перевести мой вклад к вам, по линии банка. И какой процент сейчас на вклады депозита (50 тысяч гривен?)
gritam
gritam
10 октября 2014, 16:09
Тамара , Луганск
Мой депозит «Нови гроши» закончился 8 августа 2014 года. В это время в Луганске уже не было света, банки не работали и т.д. До сих пор сидим без денег, пенсии не платят. Как я могу получить деньги, планируется ли возобновление работы банка в Луганске? Очень надеюсь на ответ.
1016596
1016596
8 октября 2014, 15:54
Тарасов Владимир, Южный
Я хотел пополнить депозит Дол. В банке « Финансы и кредит» но мне было отказано!!! Почему!??
dreamsunny
dreamsunny
8 октября 2014, 9:28
Сегодня получила ответ на горячей линии, что валюты для выдачи депозитов нет…
GeorgCh
GeorgCh
25 сентября 2014, 16:31
Киев
Добрый день!
Я являюсь многолетним клиентом банка «Финансы и кредит» в г. Киев, отделении №10 по ул. Драгоманова 29а, 18 сентября срок действия банковского срочного вклада (депозит) «Пенсионный „в USD истек и все д/с я не получил( вернее получил часть, сегодня получил 300 дол.-хотя в кассовой заявке стояла сумма 1000 дол.).
У банка проблемы с платежеспособностью, он банкрот?
На даний час мені відмовлено у задоволенні вимоги щодо повернення коштів.
У зв’язку з цим, я змушений звертатися до Вас за захистом своїх порушених прав та вважаю, що мої вимоги підлягають задоволенню, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 509 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України), зобов'язанням є правовідносини, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.
На виконання умов Договорів, я здійснив Вклад на рахунок банку, в той час, як банк зобов’язаний був повернути цей Вклад разом із відсотками за користування коштами на мою вимогу у будь-який час протягом строку дії Договору.
Згідно п. 2 Постанови Пленуму Верховного Суду України №5 від 12.04.1996 р. «Про практику розгляду цивільних справ за позовами про захист прав споживачів» до відносин, які регулюються Законом України «Про захист прав споживачів» належать, зокрема, ті, що виникають із договорів про надання фінансово-кредитних послуг для задоволення власних побутових потреб громадян (у тому числі про надання кредитів, відкриття й ведення рахунків, проведення розрахункових операцій, приймання і зберігання цінних паперів, надання консультаційних послуг).
До того ж, відповідно до ч. 2 ст. 1058 ЦК України, договір банківського вкладу, в якому вкладником є фізична особа, є публічним договором.
Частина 1 ст. 633 ЦК України дає визначення поняттю публічний договір: публічний договір, в якому одна сторона – підприємець взяла на себе обов’язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля, перевезення транспортом загального користування, послуги зв’язку, медичне, готельне, банківське обслуговування тощо).
Згідно з ч. 2 ст. 633 ЦК України умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.
Відповідно до ст. 2 Закону України «Про банки і банківську діяльність» клієнт банку – будь-яка фізична чи юридична особа, що користується послугами банку.
Виходячи з вищенаведеного, вкладник за договором банківського вкладу є споживачем послуг банку (клієнт банку), зокрема у сфері залучення коштів на депозитні рахунки. Відповідно захист його прав як споживача регламентовано Законом України «Про захист прав споживачів» та відповідними нормами Цивільного Кодексу України.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачем є фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника; продукція — будь-які виріб (товар), робота чи послуга, що виготовляються, виконуються чи надаються для задоволення суспільних потреб.
Пунктом 13 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» визначається: належна якість товару, роботи або послуги — властивість продукції, яка відповідає вимогам, встановленим для цієї категорії продукції у нормативно-правових актах і нормативних документах, та умовам договору із споживачем.
Згідно з п. 2 ч.1 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачі мають право на належну якість обслуговування.
До відносин банку та вкладника за рахунком, на який внесений вклад, застосовуються положення про договір банківського рахунка (глава 72 ЦК України), якщо інше не встановлено цією главою або не випливає із суті договору банківського вкладу.
Частиною 1 ст. 1058 ЦК України визначається: за договором банківського вкладу (депозиту) одна сторона (банк), що прийняла від другої сторони (вкладника) або для неї грошову суму (вклад), що надійшла, зобов'язується виплачувати вкладникові таку суму та проценти на неї або дохід в іншій формі на умовах та в порядку, встановлених договором.
За договором банківського вкладу (депозиту) одна сторона (банк), що прийняла від іншої сторони (вкладника) або для неї грошову суму (вклад), що надійшла, зобов'язується виплачувати вкладникові цю суму та проценти на неї або дохід в іншій формі на умовах та в порядку, установлених договором (п. 2.4. Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 03.12.2003 року №516 (далі – Положення від 03.12.2003 р. №516)).
Згідно ч. 1 ст. 1060 ЦК України, договір банківського вкладу укладається на умовах видачі вкладу на першу вимогу (вклад на вимогу) або на умовах повернення вкладу зі спливом встановленого договором строку (строковий вклад).
Статтею 526 ЦК України передбачено, що зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог — відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Відповідно до ч. 2 ст. 1060 ЦК України, банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника, крім вкладів, зроблених юридичними особами на інших умовах повернення, які встановлені договором.
Звертаю увагу, що у справі ZOLOTAS ПРОТИ ГРЕЦІЇ (No 2) Європейський суд з прав людини зазначив наступне:
«Суд зазначає, що на підставі статті 830 Цивільного кодексу, якщо особа, яка кладе суму грошей у банк, передає йому право користування нею, то банк має її зберігати і, якщо він використовує її на власну користь, повернути вкладнику еквівалентну суму за умовами угоди. Отже, власник рахунку може добросовісно очікувати, аби вклад до банку перебував у безпеці, особливо якщо він помічає, що на його рахунок нараховуються відсотки. Закономірно, він очікуватиме, що йому повідомлять про ситуацію, яка загрожуватиме стабільності угоди, яку він уклав з банком, і його фінансовим інтересам, аби він міг заздалегідь вжити заходів з метою дотримання законів і збереження свого права власності. Подібні довірчі стосунки невід’ємні для банківських операцій і пов’язаним з ними правом.
Суд водночас нагадує, що принцип правової певності притаманний усій сукупності статей Конвенції і є одним з основоположних елементів правової держави (Nejdet Şahin і Perihan Şahin проти Туреччини, [ВП], № 13279/05, § 56, 20 жовтня2011 року)».
Згідно зі статтею 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» суди застосовують при розгляді справ Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод та практику Європейського суду з прав людини (далі — ЄСПЛ) як джерело права.
Відмовляючись повернути кошти, які належать на праві власності мені, банк порушує положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та ст. 1 Першого Протоколу, підписаного та ратифікованого Україною, яка у відповідності до ст. 5 цього ж протоколу, є додатковою статтею Конвенції.
Таке порушення виявилося в наступному:
У ст. 1 Протоколу №1 вказано, що кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права.
Цей же принцип закріплено і в ст. 41 Конституції України.
Але, в порушення цих норм, я позбавлений права користуватися своїм майном. В даному випадку його майном є грошові кошти, які Банк отримав від мене на умовах строковості та платності, та до цього моменту не повернув.
Частина 1 ст. 1061 ЦК України визначає, що банк виплачує вкладникові проценти на суму вкладу в розмірі, встановленому договором банківського вкладу.
Абзацом 1 п. 3.5. Положення від 03.12.2003 року №516 встановлено, що проценти на банківський вклад (депозит) виплачуються вкладникові на його вимогу відповідно до строків, визначених у договорі банківського вкладу (депозиту).
Звертаю Вашу увагу, що відповідно до абз. 2 п. 1.6. Положення від 03.12.2003 року №516, банк сплачує вкладнику суму вкладу (депозиту) і нараховані за ним проценти у валюті вкладу (депозиту), якщо грошові кошти надійшли на вкладний (депозитний) рахунок в іноземній валюті, або на умовах та в порядку, передбачених договором, відповідно до заяви вкладника – в іншій іноземній чи в національній валюті.
Я зробив вклад в іноземній валюті – доларах США. У зв’язку з цим, відповідно до вимог чинного законодавства, повернення мені коштів повинно здійснюватись теж у доларах США.
Згідно ч. 1 ст. 15 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

И напоследок стоит напомнить, что в соответствии с решениями Верховного суда Украины финансовые учреждения обязаны начислять проценты по вкладу до момента получения вкладчиком возможности свободно распоряжаться вкладом.

Таким образом, вкладчик имеет право на проценты по вкладу даже в тех случаях, когда финансовое учреждение перечисляет средства на текущий счет либо карточку вкладчика и при этом ограничивает размер суммы, которую вкладчик может снять.
yurii1
yurii1
9 сентября 2014, 8:27
прошу ответить центральное отделение банка, почему больше не поступают средства в Ильичевское отделение, каким образом мы можем забрать наши депозиты,?
Swetlanka25
Swetlanka25
3 сентября 2014, 12:42
Светлана, Киев
Добрый день! У меня размещен депозит в банке Финансы и Кредит, его срок заканчивается на следующей неделе, договор я оформляла в отделении на Драгоманова, т.к. я не могу до 17-30 приезжать на Драгоманова и забирать свои кровно заработанные деньги, я обратилась в центральный офис на Артема, 60, чтобы эти деньги я смогла забирать в отделении на Марии Приймаченко, 5, мне отказали, сказали что это невозможно, почему? на каком основании? это же один и тот же банк.
irynaLy
irynaLy
18 августа 2014, 11:55
Добрый день! Подскажите пожалуйста как вести себя в данной ситуации-у меня был размещен депозит в банке Финансы и Кредит много лет… 13 августа закончился срок действия его… депозитв уе… Я обратилась в банк для того чтобы забрать свой депозит по окончанию срока действия… мне не выдали его в полном объеме в первый день, объясняя это постан. НБУ про лимит снятия в эквиваленте 15000,00 грн, это понятно с этим согласна… прихожу на следующий день а мне говорят у вас установлен лимит на снятие 400 уе… ежедн. на мои возмущения на каком основании они это установили никто не ответил… управляющая банком хамовитая женщина которая не стала даже меня слушать… Горячая линия НБУ не работает… Гоярчая линия банка перенаправляет на упр. банком. Как решить вопрос? чтобы хотябы выдавали в эквиваленте 15000,00 грн.? а не так как им удобно… нет времени и сил на борьбу с банком… плучается что это замкнутый круг… обратитьтся не к кому? Помогите в данном вопросе…
Банк Финансы и Кредит
Ответ банка
19 августа 2014, 0:46
На сколько мне известно, в банке Финансы и Кредит не самая худшая ситуация на рынке — вклады они выдают вовремя, платежи клиентов не задерживают. Что касается установления лимитов, то сейчас к ним прибегают большинство коммерческих банков, что бы хоть как-то поддержать свою ликвидность. Информация о наличии установленных лимитов должна быть в колцентре банка.

В Вашем случае Вы можете ежедневно приходить и снимать по 400 дол, или выписать на кого-нибудь из близких доверенность, чтобы это делали за Вас или переложить вклад или часть вклада на новый срок, в надежде что с банком за это время ни чего не случится.

Есть еще несколько вариантов получения Ваших средств на которые может пойти банк:
1) Валютный перевод на Ваш счет открытый в другом банке, в котором нет таких ограничений:
2) Продажа Ваших долларов на межбанковском рынке с последующим зачислением на Ваш гривневый счет. После чего Вы сможете снять гривну (в этом случае будет действовать ограничение 150 000 грн в день). Это конечно же не поможет ели у банка есть свой установленный лимит по снятию гривневых средств.
Оба этих варианта скорее всего приведут к дополнительным затратам, но помогут Вам получить Ваши деньги в кратчайшие сроки.

Надеюсь что эти советы помогут Вам получить Ваши деньги или хотя бы перестать за них волноваться.
OlesiaDy
Олеся Дуякова
15 августа 2014, 22:21
Олеся
Добрый день! Скажите, пожалуйста, в Донецке отделения банка «Финансы и кредит» не планируют закрываться на совсем? Есть надежда, что после окончания АТО отделения возобновят свою работу?
cekina
cekina
8 августа 2014, 8:37
Галина
Подскажите, пожалуйста, как можно узнать сумму на депозитном расчетном счете и как можно снять вклад, если мы находимся в Крыму
EEElena
EEElena
1 августа 2014, 10:26
Елена, Киев
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! В настоящее время в Израиле на лечении находится ЯЩУК МАКСИМ, получивший тяжелое ранение в ходе АТО. ЕГО мама ЯЩУК ЕЛЕНА ВИКТОРОВНА, которая находится с ним, оставили в КИЕВЕ нотариально заверенную длверенность на право распоряжения финансами своему брату МЕЛЬНИЧЕНКО ПЕТРУ НИКОЛАЕВИЧУ. Деньги, собранные на лечение МАКСИМА находятся в ячейке банка « Финансы и кредит». Но случилось непредвиденное, Мельниченко П.Н. находится в больнице с инсультом., а ключ от ячейки у него. Срок пользования ячейкой истекает 1 августа. Его жена взяла справку в больнице о его состоянии. Как быть дальше: как продлить аренду ячейки? Может ли Ящук Елена оформить доверенность в Израиле на право распоряжения средствами другому человеку? Убедительно прошу срочно ответить на поставленные вопросы
Olga7755
Olga7755
30 июля 2014, 21:18
Olga7755, Симферополь
Мне нужна выписка по депозиту на основании копии договора и копии квитанции. Где я могу получить справку с мокрой печатью?
Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Финансы и Кредит 💰 / Горячая линия Банка Финансы и Кредит