ОМП після процесу ліквідації банку

viacheslaVW viacheslaVW
14 января 2016, 12:41
3
не засчитана
Слідкую за даним форумом, багато корисної інформації!

Однак, хотів почути коментарі по ОМП… Ситуація слідуюча:

3 10.15 «банк» в стадії ліквідації… договір зі мною ДБ не розривав, оскільки термін його виходить 07.16… На протязі трьох місяців мені так і нараховують ОМП, навіть по виписці рахунку видно, що банк знімає % навіть після 10.15.

Прочитавши відгуки форумчан, розумію що після втрати ліцензії «банк» немає права проводити дану діяльність… ЧИ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КРЕДИТІВ, ДОГОВОРА З ЯКИМИ РОЗІРВАЛИ БЕЗ ПРОЛОНГАЦІЇ??

Питання: Мені оплатити залишок кредиту з 10.15 по своїм підрахункам і чекати судового процесу (процес виграю однозначно, оскільки платив щомісячно без просрочки)???

P.S. Маю ще кредит, де договір розірвали… Оплачую щомісячно, зменшується тільки тіло кредита!!!
Ответ банка
Дельта Банк
14 января 2016, 12:45
viacheslaVW, доброго дня,
в першу чергу зазначаємо, що згідно з умовами Договору, термін кредитної лінії становить певну кількість днів, зазначених у Договорі кредитування. У той же час, як зазначено в Договорі, Банк мав право проводити автопролонгацією (тобто автоматичне продовження) терміну кредиту. Така автопролонгація не була обов'язком Банку.
При цьому, згідно з пунктом 4.16.1 Правил банківського обслуговування фізичних осіб, розміщених на сайті Банку, які є невід'ємною частиною Договору, Банк має право відмовити у автопролонгації Договору кредитування, у зв'язку з чим вся сума заборгованості, яка враховувалася як заборгованість по тілу, підлягає оплаті до кінця терміну дії Договору.
Також звертаємо Вашу увагу, що при виникненні простроченої заборгованості відбувається нарахування штрафних санкцій у порядку, передбаченому Договором.

Комментарии (1)

+
0
ROZALIA
ROZALIA
16 января 2016, 23:59
#
Дельта банк не прав!!! нет лицензии — нет начисления штрафных санкций и начисления процентов.вы вводите людей в заблуждение, с таким подходом к работе вы уже наработали, и к чему пришли — к ликвидации

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться