Комунальні платежі зараховуються за невірними реквізитами

Lusiki Lusiki
15 февраля 2015, 21:24
2
Неодноразово сплачувала комунальні послуги через ДБ — все було нормально (проблема була лише у тому, що потрібно було йти в банк і стояти в черзі до менеджера, щоб розрукувати платіжки). А от минулого місяця не змогла оплатити Укртелеком і Київенерго, але не це головне: Оплата за опалення і постачання гарячої води не потрапила за призначенням, бо в системі ДП не змінено реквізитів отримувача, тобто платежі пішли на КП «ГІОЦ», а мали б ТОВ "Євро-реконструкція". Виявила цю невідповідність, коли прийшли нові платіжки з боргом за минулий місяць (роздруківки тоді ще в мене не було). Зважаючи на той факт, що в системі при введенні мого особового рахунку є всі суми до сплати, навіть той же борг видно, з боку банку було б правильно виправити помилку і зарахувати платежі за призначенням, т.к. моєї вини в тому немає, що банк продовжує приймати платежі, але не змінив реквізити отримувача. Звернутися в ТОВ "Євро-реконструкція" немає змоги — люди стоять днями в чергах, а я днями стою в черзі в касу ДБ, щоб отримати 100грн в день. Маю зазначити, що платежі за ЖК послуги та водоканалу пройшли вчасно, боргу немає.
Ответ банка
Дельта Банк
16 февраля 2015, 1:08
Lusiki, для урегулювання питання просимо направити Ваші контактні дані з посиланням на це повідомлення на електронну адресу consultant@deltabank.com.ua.

Комментарии (2)

+
0
vasskan
vasskan
15 февраля 2015, 21:30
#
Підтверджую, що комунальні платежі пішли по невірних реквізитах, але в лютому банківські реквізити були змінені і тепер вони співпадають з тими що прийшли в платіжці, але це стосується лише споживачів, яких обслуговує Київенерго. Сам сьогодні оплатив теплоенергію та гаряче водопостачання через ДП на власний страх і ризик, оскільки це єдине, що працює. Тепер буду чекати платіжки в березні щоб перевірити чи немає боргу.
+
0
1954 P
1954 P
15 февраля 2015, 21:36
Киев
#
Странно. Укртелеком проплатил, все нормально.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться