хамське відношення

Milana7 26 ноября 2014, 13:27
У мене закінчився гривневий депозит 16.11. Звісно гроші досі знімаю по 500грн в банкоматах, по 500-1000грн. в касі. Менеджери та касири ухмиляються, брешуть, годують розмовами: прийдіть завтра, банкомат загрузять зранку. Приходжу, кажуть, що вони такого не говорили і грошей нема. В касі гроші є, в черзі деяким особам видають великі суми, на запитання чому так, касир відповідає, що у тих людей людей особливі обставини. Думаю, що треба терміново достроково розривати другий депозит, бо з кожним днем все важче та нервовіше стає забрати своі гроші. Підкажіть, будь ласка як швидко банк повертає кошти на поточний рахунок та чи повертають суму податку при перерахунку відсотків?
26 ноября 2014, 13:53
Шановна Milana7,
повідомляємо, що у випадку дострокового розірвання договору необхідно за 3 роб. дні написати відповідну заяву, після чого кошти будут зараховані на поточний рахунок (згідно умов договору).
Також зазаначаємо, що в описаному випадку сумма податку буде також перерахована.

bubchen
bubchen
26 ноября 2014, 13:38
Достроково розірвала депо, правда сума невелика. гроші перераховують через 3 дні на поточний рахунок. розірвала 3 тижні тому, ще й досі митарствую по відділеннях та банкоматах. почитайте про можливі способи виведення грошей. думаю, якщо у вас депо закінчується скоро та не в валюті, то не варто достроково розривати. хоч маленькими сумами, але аьерете. є ще варіант, безпосередньо ломовитись з заввідділенням банку, але не відомо який «відкат» вони захочуть за таку послугу
AN2011
AN2011
26 ноября 2014, 15:05
Какая разница, разорвете вы депозит сейчас, или через месяц, у меня деньги лежат на текущем счету с октября (закончился срок депозита) и пока ничего не получила, так что не суетитесь
26 ноября 2014, 15:15
Краще не розривати, а по-тихеньку зранку забирати хоча б по 500-1000 грн. в касі
Milana7
Milana7
26 ноября 2014, 16:22
Справа в тому, що депозит закінчується тільки через півроку. Я переживаю, що якщо зараз своі гроші забираю з такими нервами, то що тоді буде через півроку. Якщо як із Ваб банком введуть тимчасову адміністрацію?
10 декабря 2014, 21:11
Це ви, звичайно, велику помилку зробили..( Думаю, краще розривати, допоки заборону на завчасне закриття не ввели.