Ви знущаєтесь?

Sviat 25 ноября 2014, 21:06
23 числа поточного місяця закінчився депозитний термін, умови якого виконувались. Кошти з депозиту були автоматично перераховані на поточний рахунок, про що і вказувалось в договорі. На сьогодні на зняття всією готівки (до 150 000 грн.) написав заяву ще 11 листопада. Прийшов сьогодні із надією отримати кошти. Наївна людина. Отримав відмову-звернення наче від «головного відділення», пропонують знімати кошти з інших відділень, банкоматів, оплачувати рахунки карткою і т.д. Тепер поясніть будь-ласка, як може здорова людина ходити в мороз по столиці, обійшовши всі відділення, щоб зняти нещасні 500 грн.? Ви знущаєтесь? Ви пропонуєте мені з десяток місяців ходити та принижуватись, бо у вас «ліміти»? Яке ви маєте право обмежувати користування поточним рахунком? А якщо людині потрібна готівка прямо зараз, на яку я так надіявся?! Нелюди!!!
25 ноября 2014, 22:47
Шановний Sviat,
керівництвом Банку вживаються заходи для організації безперебійної роботи банкоматів та забезпечення достатньої кількості готівки в касах відділень Банку з урахуванням запитів максимальної кількості Клієнтів. При цьому уточнювати наявність необхідної для Вас суми рекомендуємо безпосередньо у відділенні Банку.

25 ноября 2014, 21:25
Да что вы здесь ноете! Повелись на высокие проценты? Вложили в частный украинский банк?! Это все либо жадность, либо нехватка ума. Хватит ныть! Знаете, в какое время и в какой стране живете, тем не менее рискнули! Сначала потирали руки в надежде наживы, а теперь здесь истерики устраиваете! Или включайте мозг и выводите потихоньку, или не нойте здесь! Знали на что шли и с кем связывались!
25 ноября 2014, 21:48
Ні, не знав, тому що на момент підписання договору банк був у 5-ті лідерів країни!
vvvvvvv111
vvvvvvv111
25 ноября 2014, 23:00
Деньги были принесены в БАНК. А не кредитный союз. Банк-это не казино. И люди верили, что живут в правовом государстве. Где закон их защищает. А рискуют в казино, но никак не в цивилизованном государстве.
Irenna
Irenna
26 ноября 2014, 1:05
Ага, а с чего вы решили, что у нас цивилизованное государство? вы ещё скажите, что у нас правовое государство у нас вся страна сплошное казино, а вы говорите банк -это не казино.
как раз в нашей стране, если кладёшь деньги в банк- должен понимать, что возможно всё, потому что закона нет!
У нас сплошное поле чудес, не знаешь где найдёшь, а где потеряешь.
25 ноября 2014, 21:57
Так он и сейчас в пятерке, даже в четверке! Просто, когда вы несете свои кровно заработанные деньги в банк, и меняете кучу наличности на бумажку с печатью, то Вы должны понимать, что вы ОХРЕНИТЕЛЬНО рискуете! Тем более, когда это банк не государственный, и не дочка зарубежного банка, а принадлежит некоему господину, которого Вы в глаза не видели и не знаете!!! Вот за этот риск Вы сейчас и платите!
25 ноября 2014, 22:04
В п, ятірці? За який рік? Ви рейтинги моніторите?
25 ноября 2014, 22:08
Вы сами себе противоречите что ли? перечитайте свой вопрос предыдущий. То ли Вы меня не так поняли, то ли я Вас
25 ноября 2014, 22:11
Ви констатуєте той факт, що наразі ДБанк є в 4-ці лідерів країни. Таке враження, що спілкуюсь із підставним працівником банку.
25 ноября 2014, 22:20
Я имею в виду, что он на 4-м месте по активам. А все остальные рейтинги разнятся между собой и все сугубо субъективные. А то что Вы думаете, что я «подставной работник банка»… Ну что Вам сказать… Я в предыдущем своем посте этот банк фактически «обкакал», — но тем не мене, видимо Вы всегда видите во всем подставу, наверное…
25 ноября 2014, 22:30
Ясно, ваш другий коментар стане в пригоді, дякую, на помилках навчаються.
25 ноября 2014, 22:43
У меня там тоже депозит, через неделю заканчивается, я просто знал на что шел, просто надоело, что тут все ноют. Без обид