Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
IrynaGer 12 февраля 2024, 11:37
Оформлювала депозит в цьому банку. В результаті відсотки, які були нараховані значно відрізняються (в меншу сторону) від тих, що рахувала на депозитному калькуляторі до оформлення вкладу. Не рекомендую!
depozyt20231222 10 февраля 2024, 22:08
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Гоголя, 261/3
Начальник відділення Людмила Степанівна геть некомпетентна, не може проконсультувати по тарифах платіжних карт, ні по конвертації, людина просто ноль, навіщо тримати людину яка нічого не знає…
maximus2 9 января 2024, 11:47
Отделение по адресу: Киев, ул. Мечникова, 4/1
Мене дивує, наскільки хамовиті співробітники працюють у цьому банку. причому йдеться не про одне відділення, а про кілька. Співробітники як на підбір: хамлять, грубять і дозволяють висловлюватися при клієнтах. Жесть.
Ставлю 2 зірочки лише за те, що умови користування влаштовують.
Na4ile 8 декабря 2023, 20:06
Переказував кошти на банк моно, помилився в одній цифрі номера. Буквально відразу набрав лінію підтримки, але вони лише руками розвели! Я в шоці, закрив картку і більше ноги моєї не буде них! Нікому не рекомендую.
Oksana Shelest 25 ноября 2023, 17:44
Оплачивали пошлину в отделении возле МРЭО, суммарно пошлина 500 грн, комиссия — 70! Это просто жесть. Кстати ни у кого из моих контрагентов-юр лиц, которых больше 300 — нет счета в этом банке. Вывод — карманный банчик, чисто сшибать за оплату при МРЭО, поскольку сами МРЭО как правило на отшибе и искать другой банк просто нереально. Никогда ни за какие коврижки не открою тут карту или счет и никому не посоветую.
Fedir Vislous 14 ноября 2023, 20:50
Маю картку цього банку вже декілька років.Зазвичай обслуговуюсь з київському відділені, поруч з домом.Вчора зайшов до відделеня у Василькові, мав питання. Все швидко вирішив, дуже компетентні працівники, було приємно спілкуватися. Дякую вам.
Veronika007 9 ноября 2023, 22:37
почитала відгуки про цей банк і так зрозуміла, що хамство — то є його візитна картка. сама багато разів стикалась з неадекватними співробітниками і на гарячій лінії, і у відділенні.
Djony6 27 октября 2023, 19:50
Була потреба обміняти тисячу доларів. Серед банків міста в Кристалбанку був один з найкращих курсів на прийом. Але як виявилось — це тільки «для своїх». Для звичайних клієнтів одна відповідь: «немає гривні». І водночас на столі поруч лежать купа пачок національної валюти. На питання: «А це хіба не гривні?» відповіли, що то не для вас.
Все як завжди — робота 8 відділення на найвищому рівні! Уже не перший рік тут обслуговуюся: завжди ввічливий персонал, якісно проконсультують, знайдуть вихід із самих неординарний ситуацій. Це дійсно професіонали своєї справи (в мене є з чим порівнювати). Здоров’я Вам, успіхів, процвітання і мирного неба!
Обслуговуємось у відділенні з 2018 року, співробітники компетентні, ввічливі!
Окремо, ще маю рахунок ФОП в цьому ж банку, все обслуговування завжди швидко і лояльно!
Дякую!
Nezhyva 12 октября 2023, 15:11
Хочу висловити подяку працівникам відділення, яке знаходиться на вул.Амеляновича-Павленка буд.4/6, за швидке та якісне обслуговування.
Платила в касі по договору купівлі нерухомості. Співробітники відділення ввічливі та уважні. Допомогли мені швидко оформити документи та здійснити оплату. Весь процес зайняв не більше 30 хвилин, хоча сума у мене була пристойна.
Дякую колективу відділення за їх уважність до клієнтів.
У мене залишились приємні враження
kosmos23 13 сентября 2023, 12:38
Мій батько користується карткою цього банку як і я, але нажаль стикнувся з проблемою. що не приходить смс для підтвердження платежу на сайті водафон. На гарячій лінії допомогти не можуть, кажуть дивитись якісь там папки, бо телефон кнопочний, може заблокували кажуть номер їх короткий чи ще щось. Доводиться йому поповнювати іншим чином, хоча раніше з картки привату платив на сайті без проблем. але в іншому все норм.
karina275 21 августа 2023, 19:08
Имели счет ФОП в этом банке. Когда понадобился кредит, естественно, что было более удобно оформить его в этом же банке. Наше успешное сотрудничество продолжалось
до того момента, пока по форс мажорным обстоятельствам не задержали один платеж. Тут нас ждало полное разочарование и прозрение, пеня оказалась огромной, а сотрудники из приветливых превратились в полную противоположность. Сложилось впечатление, что мы задолжали банку не пару тысяч, а пару миллионов.
Просрочку мы, естественно, погасили и весь кредит тоже. Счет ФОП закрыли и теперь будем обходить банк десятой дорогой.
Lydmila1969 21 августа 2023, 17:07
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Гоголя, 261/3
Висловлюю подяку за швидке та якісне обслуговування.
Оформлювали разом з чоловіком депозити в Черкаському відділенні «Кристалбанк».
Все дуже сподобалось, привітні та ввічливі співробітники підказали як можна отримати максимальну відсоткову ставку по депозиту в нашому випадку.
Швидко відкрили карткові рахунки та допомогли підключити мобільний банкінг для оформлення депозитів з надбавкою.
Надали відповіді на всі питання та порадили як правильно користуватись мобільним додатком.
Відділення затишне, має достатньо місця для обслуговування, та зону очікування.
Дякуємо, залишились лише приємні враження.
Nezhyva 15 августа 2023, 9:50
Обслуговуюсь на відділенні з 2019р. Співробітникі всі дуже ввічливі, завжди допоможуть. Дякую за вашу роботу.
kosmos23 31 июля 2023, 14:32
Брав кредит на авто в цьому банку. На відміну від родичів, які користувались аналогічною послугою в іншому банку і мали купу проблем при переоформленні авто після виплати кредиту, в мене все пройшло гладко і без всіляких складнощів, що дуже порадувало. Адже після ситуації родичів очікував на щось аналогічне. Дуже дякую банку за сервіс!
Diima88 14 октября 2021, 23:50
Отделение по адресу: Киев, ул. Вискозная, 3
14.10.2021 м. Київ, вул. Віскозна, 3 («ВіЯр») — Відділення № 36 в м. Київ — приехали заплатить ежемесячный платеж на КиевГорСтрой — кассиру дали реквизиты для оплаты и назначение платежа. С первой секунды кассир вела себя по хамски, повышала голос и т. д. — мол я недавно работаю, но точно знаю что заплатить нельзя, потом начала поворачивать монитор своего компьютера и тыкать на ошибку. При этом постоянно кричала и вела себя как на базаре. Так же кассир употребляла фразы из серии — зачем вы вообще сюда приехали
Myko Maren 5 ноября 2020, 22:59
Отделение по адресу: Днепр, ул. Титова, 8
Обслуживание крайне хамское.
без масок, душно, зашел случайно — и понял, что такие банки нельзя что бы работали.
Игорь Мясников 9 сентября 2020, 8:01
В 20:00 сделал перевод с карты Кристалбанка на карту Привата. Через 12 часов деньги не поступили на счет Привата.
Макар Горлукович 26 августа 2020, 12:41
При обслуживании карты по платежной системе Mastercard я недостатков не заметил. Может, по каким-то направлениям они и имеются, но мне повезло не столкнуться, поэтому решил карту все-таки продлевать и пользоваться дальше. Все удобно, мобильное приложение совершенно понятное, а переводы быстрые. Конкретно от самого Mastercard'а имеется достаточное количество бонусов, как ускоренная регистрация в аэропортах, например. Сейчас еще для интернет-покупок мастерпассом, интернет-кошельком их, пользуюсь. Оказалось весьма удобно.
Минфин
Ответ администратора
27 августа 2020, 15:55
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 27.08.2020).
Пользователь не предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.

Курс валют в Кристалбанке

EUR 41.6 42.25
USD 38.3 38.75
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Кристалбанк 💰 / Отзывы о Кристалбанке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Кристалбанке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.