Задоволена роботою банку

Disigual 3 августа 2015, 11:58
Отделение по адресу: Львов, пр-т Тараса Шевченко, 32
Банк завжди виповнює свої обовязки, так, гроші з картки можна завжди знати в рамках ліміту, але я навіть не знаю того ліміту, бо більше 5000 грн за раз не знімала (а цю сумму можна легко дістати у любому банкоматі). За депозитом гроші повертають у тій валюті, у якій вони зберігаються, та таки депозити видають. Обслуговування без особливих черг, досить швидко, принаймі, порівняно з Приватом, все на багато пристойніше. Але то все добре, аби мені не подобався банк, яби просто пішла у інший, а не писала на форумах якість пости. Просто з цим банком у мене якість життеєві події повязані і мені хочеться поділитися з усим світом). Так, з своїм коханим я познайомилась у черзі в касу в даному банку. Та наше знайомство тоді не продовжилось. Але минув час і ми знову зустрілися і знову у цьому банку, та вже не розлучалися, сказати по правді, я дуже хотіла зустріти його ще раз і ходила у банк з приводом і без. А ще, з банку мені телефонують дуже рідко, але буває. І от одного дня, мій коханий сказав, що в нього сюрприз ввечері для мене, у той же день, мені зателефонували з банку, не знаю як, але я вже точно знала, він мені зробить пропозицію))).

Курс валют в Банке Кредит Днепр

EUR 42 42.65