Отзывы о Банке Кредит Днепр

ehorthor 15 января 2024, 10:01
В мене нещодавно закінчився термін валютного депозиту. Клав на рахунок нормальними купюрами, а ось віддати хотіли якимсь мотлохом! Це що таке, Кредит Дніпро? Чому я маю сто разів бігати в банк, щоб отримати свої ж кошти теж нормальними купюрами???
aaa5 8 января 2024, 10:44
отменил сегодня автопролонгацию, сегодня заканчивается депозит. в статусе отмены прописано — выполнено, но деньги до сих пор не на карте. часто отменял такие пролонгации и забирал деньги тут же.
позвонил в контакт-центр, там сказали, что процесс РАНДОМНЫЙ: …либо деньги перечислятся на карту вечером, …либо пролонгируются, что меня не устраивает, в банке не знают как получится.
впервые такое слышу. хотел переоформить вклад, но теперь появилось желание забрать деньги
Нінель Сіденко 29 декабря 2023, 4:02
Відділення на вул. Мечникова,3, місто Київ
20 грудня 2023р. я відкрила в банку Кредит Дніпро депозит. 22 грудня помер мій чоловік. 28 грудня я звернулася до банку з проханням по форс-мажору повернути кошти щоб покрити витрати на поховання чоловіка і розірвати договір. Та це ще не все горе, що спіткало мене в цьому банку. Я відкривала депозит під заявку Мінфіну з бонусом за умовами 15,5% річних на 6 місяців. Але співробітниця банку помилилась і відкрила депозит на 3 місяця, що не відповідає умовам Мінфіну. В підсумку я втратила процент від Мінфіну та винагороду по промокоду. Головний менеджер відділення Катерина відповіла, що виправити помилку неможливо, але пообіцяла розірвати договір по форс- мажору маючи Свідоцтво про смерть мого чоловіка, треба почекати 15 хвилин поки надійде згода і гроші мені повернуть. Я написала Заяву на розірвання договору, протримали мене в банку майже годину, а потім відмовили. Катерина сказала, що питання буде розглядатися 7 днів з можливою відмовою, та навіщо мені втрачати проценти вже за 2 неділі, та може після трьох місяців вони збільшать процент за пролонгацію, тобто іди собі, жінко, з чим прийшла, гроші не віддамо. За їх помилки в договорі ніхто не винен, за мої фінансові втрати ніхто не відповідає, а що повернуть гроші по форс-мажору — брехали. Ось вам и захист прав споживачів! Я більше ніколи не звернуся до цього банку і всім не раджу.
Банк Кредит Дніпро 29 декабря 2023, 17:42
Добрий день. Перепрошуємо за незручності. Перевіримо інформацію більш детально за ситуацією яка склалася.
Денис Щербан 29 декабря 2023, 2:46
Отделение по адресу: Луцк, просп. Воли, 14
Мені заблокував «Банк Кредит Дніпро» всі рахунки, при здійснені дзвінка на гарячу лінію мені повідомили що залишок та закриття рахунку зможу зробити на відділені, проїхавши відстань у 300 км. щоб потрапити до вас у відділення мені, повідомили, що нажаль рахунок закрити не зможемо та видати залишок також! Їм абсолютно всеодно, що я потратив свій час та всеодно, що я хочу забрати свої кошти. Банк шахраїв, не ведіться і нівʼякому разі не відкривайте в ньому рахунки! Прошу банк звʼязатись зі мною
Банк Кредит Дніпро 29 декабря 2023, 17:44
Добрий день! Для зв'язку з Вами та з'ясування обставин, будь ласка, напишіть Ваш номер в особисті повідомлення.
karina275 28 декабря 2023, 20:30
Пользуюсь услугами банка уже более 5-ти лет, очень нравится работа сотрудников. Всегда помогут и в отделении, и на горячей линии.
Pixelman95 26 декабря 2023, 21:17
Зареєструвалась в банку через дію 23 грудня. Наче все було нормально. Сьогодні ввечері робила оплату в магазині, вибило помилку що невірний пінкод. Вдома спробувала переказати гроші на іншу картку — видає помилку «нажаль у вас відсутні картки для здійснення переказу». Написала в підтримку — оператор відповів що блокування від фінансового моніторингу. Для зняття треба звернутися у відділення з ІПН та паспортом. Я відповіла що у нашому місті не має відділення банку, чи можна подати документи онлайн/закрити рахунок і вивести кошти на інший банк. Відповів що документи ми перенаправити не можемо. Закрити рахунок онлайн не можна. Що інформацію зафіксує і перенаправить спеціалістам які це питання зможуть переглянути в індивідуальному порядку.
Спитала коли очікувати відповіді від тих спеціалістів — проігнорували і не відповіли.
Подзвонила на гарячу лінію — там був той же оператор що й в чаті (не здивуюсь якщо він там один на весь банк).
По телефону теж нічого конкретного не зміг відповісти, сказав що очікуйте до 30 днів, може подзвонять якщо зможуть додзвонитися. Я просто в шоці, заблокували моїх 10 тисяч гривень перед новим роком і ніби насміхаються.
Вимагаю вас розібратися в питанні і розблокувати картку/закрити рахунок і вивести кошти в онлайн форматі!!! 21 століття на дворі, та ще й війна!
Якщо не буде рішення проблеми протягом трьох днів — пишу скаргу в НБУ.
Банк Кредит Дніпро 27 декабря 2023, 10:09
Добрий день! Перепрошуємо за незручності, які виникли. На даний час Ваше звернення знаходиться в опрацюванні. За результатами вирішення питання ми з Вами зв'яжемось.
debovuaer 24 декабря 2023, 12:27
Заходжу в застосунок, а там помилка. На вайбер приходить повідомлення — ваша картка заблокована. Нічого не можу зрозуміти, причин ніяких не повідомляється. Пишу в підтримку — відповідають щоб звернулась до банку. Я кажу що біженка, знахождусь в Європі. Їм байдуже. Нам треба вас верифікувати. Пишу — без проблем, можете зробити відеодзвінок, або пройду верифікацію в дії. Банк відмовляється. Що вгазалі коїться? Кінець 2023го року. Україна номер один в світі по цифровізації. В нас є супер застосунок Дія. Але через те що банку просто так хочеться, людина має їхати через весь континент і багато країн до відділення? Для чого? Що б чекати там на вході доки закінчиться повітряна тривога? Щоб наражати себе на небеспеку? Нешановний банк, надайте мені відповідь чому ви заблокували мою картку і розблокуйте її!
Банк Кредит Дніпро 25 декабря 2023, 11:35
Добрий день. Перепрошуємо за незручності. Для перевірки ситуації яка склалася підкажіть, будь ласка, Ваш контактний номер та ПІБ.
Botanikk 15 декабря 2023, 15:04
Придбав нову сімкарту і почались дзвінки з банку з приводу якоїсь невідомої мені людини. Кажу, що не знаю її, мене не чують! Скільки це буде продовжуватись??? Невже немає змоги відправити запит до мобільного оператора і дізнатись коли вони продали цей пакет???
Банк Кредит Дніпро 15 декабря 2023, 17:57
Добрий день. Перепрошуємо за незручності. Напишіть в особисті повідомлення з якого номера Вам телефонують та якою датою. Також уточніть, будь ласка, на який Вам номер телефонували?
Anatolii Sydorenko 8 декабря 2023, 18:42
12.10.2023 банк по неизвестной мне причине заблокировал мой счёт (ограничение на исходящие операции)
В отделении сказали, что нужно звонить в поддержку, в поддержке говорят писать письмо на почту — письмо отправил в том же месяце (октябрь), но ответа никакого не пришло.
Ни в отделении, ни в поддержке не говорят причину этой блокировки. Вообщем баланс моей карты (2800 грн.) — приватизировал банк.
Банк Кредит Дніпро 11 декабря 2023, 15:46
Добрий день. Перепрошуємо за незручності. Підкажіть, буль ласка, Ваші дані ПІБ на номер телефону в особисті повідомлення для перевірки ситуації яка склалась.
SakuraXXX 27 ноября 2023, 13:13
Отделение по адресу: Киев, ул. Мечникова, 3
Звернулась до банку з пирводу актуалізації даних. Ніби все пройшло успішно. Але через тиждень знов прийшло повідомлення про необхідність оновити данні. Для чого я маю витрачати свій час на постійні походи в відділення??? Мені шо, робити більше нема чого??? Якісь криворукі сидять у відділенні.
Банк Кредит Дніпро 27 ноября 2023, 14:28
Перепрошуємо за незручності.
Підкажіть, будь ласка, для з'ясування ситуації Ваші дані ПІБ та номер телефону, до якого відділення банку зверталися та якою датою.
OksanaMA 20 ноября 2023, 17:00
Отделение по адресу: Киев, ул. Мечникова, 3
28.04.2023 відкривала депо в Центральному відділенні Києва. Повідомила оператору що планую значну суму, гроші були на картці. Банкомат відділення видавав мінімальні суми за разову операцію. Повідомила оператора, що переведу більшість коштів з рахунку в іншому банку на рахунок в цьому банку для пришвидшення оформлення депо. От тільки оператор не повідомив, що при цьому зніметься чимала комісія.
Тобто, щоб покласти гроші в банк — потрібно ще й заплатити банку.
Ну я таким не згідна, тим більше, що не була попереджена. одразу написала заяву на імя начальника банку Мякоті № 53/2/14−26−1389 щодо повернення неправомірної комісії.
Ніхто не шевелився і не збирався. При очному зверненні Мякоть повідомила, що не передбачено повернення такого плану.
Комісії невідомі, інформація не доводиться до клієнта, а роль начальника/фахівців з обслуговування передбачає бездіяльність.
Банк Кредит Дніпро 21 ноября 2023, 10:23
Добрий день. Перепрошуємо за незручності які склалися у відділенні банку. Підкажіть, будь ласка, Ваші ПІБ, контактний номер телефону та дату коли відвідували відділення банку в особистих повідомленнях. Для з'ясування всіх деталей.
ehorthor 16 ноября 2023, 19:34
Анулювали кредитний ліміт і не можуть пояснити з якої причини! відмахуються стандартними фразами. Хоча кредитну історію в декількох банках маю і вона бездоганна! Не рекомендую нікому цей бАНК., який може в будь-який момент підкласти свиню!
Банк Кредит Дніпро 17 ноября 2023, 10:02
Добрий день. Перепрошуємо за незручності. Для перевірки інформації, будь ласка, напишіть в особисті повідомлення Ваші ПІБ та номер телефону. Ми перевіримо інформацію та ситуацію яка склалася.
200b 31 октября 2023, 17:50
Отделение по адресу: Киев, ул. Мечникова, 3
Каса відмовилась виконати поповнення так як вже не встигне зробити свої операції, зовсім не зацікавлені в грошах. З видачею валюти взагалі біда, навіть якщо перед вами ви бачите що поповнюють новими то кажуть що видати не можуть.
Iasya 26 октября 2023, 14:14
ужасный банк! если хотите закрывать кредит безчисленное количество раз — милости прошу в банк Кредит Днепр! брала кредит в этом банке и думала, что уже никогда не погашу. Называют сумму к полному погашению, я оплачиваю и потом вылазят какие то копейки. Снова вношу и так несколько раз! не рекомендую!!!
MarianaB 25 октября 2023, 20:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 32
Добрий день.
26.09.23 я стала клієнтом Банку, відкрила рахунки у валютах (€,$,₴) та замовила пластик до даних карт.
29.09.23 я отримала сповіщення (Viber) відносно готовності двох карт (₴, €).
13.10.23 я звернулася до відділення (01033, м. Київ, вул. Жилянська, 32) для отримання карт та зʼясування, чому немає карти у валюті $.
Співробітник відділення (касир) не змогла надати відповідь і порекомендувала звернутися на ГЛ.
Відповідно в той же день (13.10.23) я звернулася до Служби підтримки (через Viber) з проханням зʼясувати чому не випущена карта, яка замовляла вдень з іншими валютами.
Відповідно по сьогодні мені не надають жодної конкретної відповіді відносно статусу випуску карти.
Я зі свого боку розцінюю це як шахрайство зі сторони Банку, оскільки саме на даному рахунку у мене лежать кошти.
Враження жахливі про Банк, паралельно звернулася до НБУ, можливо вони вплинуть на дану ситуацію.
26 октября 2023, 10:38
Добрий день.
Для детальної перевірки підкажіть, будь ласка, Ваші дані: ПІБ, ІПН та номер телефону.
alex3884 19 октября 2023, 21:27
Не можна отримати довідку про відсутність заборгованості у відділені навіть по дорученню! Зараз, коли така ситуація, багато людей вимушені були виїхати, рятуючись від війни і тепер не можуть з-за кордону вирішити свої питання з банком! Це просто жах!
Банк Кредит Дніпро 20 октября 2023, 11:55
Добрий день.
Підкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані для детальної перевірки інформації: ПІБ, ІПН та номер телефону.
Andry6769 18 октября 2023, 16:23
Оператор людмила погрожувала що не дасть мені спати, буде звонити вночі, неадекватно себе вела, ображала, а все через те, що я перший раз не зрозумів відповідь,і задав ще раз питання те саме,
де оператору було дуже важко повторити відповідь, або пояснити більш зрозуміліше, почала кричати і те що вище описав
Дзвінок був 0 16:05
Можливо через мінфін против неадекватної людмили зроблять якійсь дії
18 октября 2023, 17:56
Приносимо вибачення на ситуацію, яка виникла. Надайте, будь ласка, в особистих повідомленнях Ваше ПІБ та номер телефону, з якого телефонували. Вашу розмову з оператором буде прослухано та буде вжито заходів з метою уникнення подібних ситуацій.
SvitlanaKelly 11 октября 2023, 17:01
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Подольская, 54
Сталась ситуація ще 10.08.2023 року.
Банк заблокував картку, увійти в додаток через це також не можливо. При зверненні на гарячу лінію відправили у відділення, у якому сказали що не можуть допомогти, адже банк проводить моніторинг і якісь там розслідування.
Я попросила надати дані, яке саме розслідування, причину цього і дату розблокування. На жодне з цих питань банк відповіді не надав ні у відділенні, ні в телефонному режимі.
Також повідомила, що банк заблокував рахунок без попередження і до сьогодні ніяких запитів не було надано, для покращення ситуації. Закрити рахунок також не можна, через перевірку. Отримати свої кошти з рахунку також не можна. Блокування, нагадаю, було 10.08, наразі 11.11
Цікаво скільки ще банк буде користуватися чужими коштами і не повертати їх клієнту?
LtCol 11 октября 2023, 11:05
Отделение по адресу: Харьков, пл. Конституции, 26
Усім бажаючим ненадовго поринути у далеке минуле і подивитись як працювали ощадні каси при СРСР — ласкаво пропоную завітати у Харків до відділення акціонерного товариства Банк Кредит Дніпро «Площа Конституції». За півгодини перебування у відділенні жодної посмішки, жодного привітання від загалом 7 осіб персоналу. Усі у різноманітному (по типу домашнього, ані натяку на брендовость) одязі. Не бачив ані на ньому, ані на столах жодної ідентифікуючої бірки з іменами та посадами цих людей.
Питання спілкування вирішуються гучним перегукуванням через невелику залу.

Люди дуже нелюб’язні. П’ятеро — відверто. Інші двоє переважно мовчали.

Пишу на сайті Minfin, тому є цікавим, що на запитання до менеджера Олени (ім'я почув виключно через перегукування касира з нею через залу) про Акцію від Minfin «Бонус до депозиту» — отримав байдужу відповідь типу: «Мені про це нічого невідомо». Відповідь була настільки демонстративно байдужою, що перепитувати щось вже не знайшлось бажання.

Усе було б нічого, ми звичні.
Але … тут машинка для перерахування купюр «забракувала» 1 ззовні абсолютно нормальну купюру 200 грн. (ТЕ 7022147 2014 року).
Касиром було мені вказано цю купюру замінити. Але в мене не було зайвої готівки. Тому я запропонував касирові чинити відповідно до регламенту за умов коли у касу подані неплатіжеспроможні грошові знаки, можливо фальшиві. Скласти відповідний Акт, у якому позначити які саме ступені захисту купюри не відповідають вимогам НБУ, якщо потрібно викликати поліцію, бо касир відверто не довіряє ціїй купюрі і т.п.
Додав для скорішого розуміння, що на їх машинку мені байдуже, або відверто плювати.
Натомість нічого офіційного зроблено не було.
Мене чомусь почали колективно принижувати, тиснути, кидатись з різних боків залу фразами із єдиною метою усім ухилитись від виконання банківських процедур для таких випадків та робити мене у чомусь винним. Навіть підло згадали, що зараз час тревоги і мені тут не раді, хоча тривога почалася на середині мого часу перебування у відділенні.

N.B. Зауважу, що у той саме час, але інша машинка у їх іншій касі, через раз, але «прийняла» ту ж саму купюру, як платоспроможну. Але дивно, що це жодним чином не позначилось на подальших діях персоналу, якім вже мабуть було весело погоняти випадкового до них завітавшого єдиного клієнта

Ішні подробиці розповідати ніколи. Були ще 2 не менш цікаві.

Купюру таки прийняли. Вибачень не принесли. Ніхто. Але проводжали з уклінами, мабуть щоб скоріше залишитись на самоті)

Враження від цього совкового банку залишилось гнітюче, чесно хотілося якнайшвидше полишите це місце і ніколи вже не повертатись.

Дуже жалкую, що прийшов туди саме по інформації сайту Minfin, а в банку про Minfin навіть не чули.

Плюсом можна назвати те, що Олена (якщо таки не помиляюсь з ім'ям, перевірити не мав змоги) працювала швидко, не зважаючи на своє повністю недружнє ставлення і особисту невідвертість у спілкуванні (щодо помилки з виданою карткою у банкоматі).
Банк Кредит Дніпро 11 октября 2023, 12:12
Добрий день.
Приносимо вибачення, що склалася така ситуація та у Вас залишились неприємні враження після відвідування відділення банку у місті Харків. Дякуємо, що поділилися ситуацією яка склалась та повідомили про такий інцидент. Передамо дані до відповідного відділу, щоб виправили цю ситуацію.
nora75 29 сентября 2023, 11:50
Не могу зайти в FreeBank. Крайний раз пользовалась еще в прошлом году. В поддержку еле дозвонилась. Предлагают переустановить приложение. Пробовала, но не получается. Что еще можно сделать?
29 сентября 2023, 12:06
Добрий день, дякуємо за Ваш відгук! Дуже прикро, що склалася така ситуація, залиште, будь ласка, Ваші прізвище, ім'я, по-батькові та Ваш контактний номер телефону, ми детально перевіримо інформацію та з Вами зв'яжемось для консультації.

Курс валют в Банке Кредит Днепр

Курс валют в Банке Кредит Днепр