Скарга на керівництво банка Восток

nK123456 2 февраля 2022, 15:57
Отделение по адресу: Киев, ул. Гната Хоткевича, 12
Керівництво Київського відділення № 13 вул. Гната Хоткевича 12 не компетентне, а саме Вакулюк В. О. блокує отримання коштів з зарплатної картки мотивуючи, що картка арештована відділом юстиції. Хоча керуюча відділом юстициї Братського району особисто підтвердила в телефонній розмові про відсутність будь якого боргу та спитала які документі в письмовій формі потрібні банку для зняття арешту, Вакулюк більш ніж за 30 хвилин так і не змогла відповісти на питання та обгрунтовно сформулювати що взагалі вона хоче. Також працівники банку халатно відносяться до своїх обовязків, щоб виправити їхні помилки при видачі картки, прошлось витратити пів дня та купу часу (Зареестрували картку за іншою адресою проживання).

2 февраля 2022, 16:02
У банка письменное уведомление об аресте, а вам по телефону сказали, что ареста нет ?
2 февраля 2022, 16:04
У нас арест снят, задолжености нет, банк карточку не хочет разблокировать, и не говорит какие документы им нужны
2 февраля 2022, 17:42
Аналогичная ситуация была с Приватом, арест снят, но документы банку не отправили во время.
Документы, которые у меня на руках банк не принимал во внимание, после получения официальных документов — арест сняли.
Это очень долго и ооооочень не удобно.
2 февраля 2022, 16:08
Эта управляющая банком даже по телефону начальнику службы юстиции не смогла сказать что ей нужно
4 февраля 2022, 13:20
Як тільки скарга була опублікована, на другий день, розблокували картку та вибачилися зіславшись на технічні проблеми, Скарги все ж таки допомогають!
Ans
Ans
17 июля 2022, 3:07
Банк действует в соответствии с регламентами и с предписаниями НБУ, можно позвонить в НБУ для консультации

Курс валют в Восток Банке

Курс валют в Восток Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Восток Банк 💰 / Отзывы о Восток Банке 📝 / Скарга на керівництво банка Восток