Жахливе обслуговування «Восток»

11112223333 17 сентября 2021, 16:08
В середу 15.09, на Петрівці в банкоматі «Восток», знімала 5000 грн., з карти гроші зняло, фізично банкомат не видав.
Я одразу набрала гарячу лінію, сказали очікувати протягом години гроші повернуть. Чекала, не повернули. Знову набрала гарячу лінію, сказали, що протягом трьох днів зі мною зв’яжуться спеціалісти, які у мене щось уточнять і подадуть на розгляд мій випадок. Протягом трьох днів вони тільки зв’яжуться, а не повернуть гроші 
Сьогодні, мені набрала диспетчер (не представилась, не знаю її ім'я) і дуже холодно так сказала, що мені повідомляли рішення спеціалістів, що після інкасації банкомату, якщо там є лишні кошти мені повернуть. Коли інкасація має пройти по строках, вона не уточнила бо не мають права. Я саму дату не питала, хоч би термін вказали.
Я намагалась пояснити, що мені ніхто нічого не повідомляв. Але стиль спілкування у неї не кліентоорієнтований. Вона напором мені пояснює і зовсім мене не чує.
В кінці розмови вона сказала, що гроші мені «можливо» повернуть протягом п’ятдесяти днів.
Восток Банк
BankVostok 17 сентября 2021, 18:33
Доброго дня!
Вибачте, будь ласка, за таку ситуацію. Нам дуже шкода, що в Контакт-центрі Вам не змогли надати якісну консультацію. Ми обов'язково проведемо відповідний інструктаж з оператором та зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Кошти на рахунок повернуться автоматично одразу ж після проведення інкасації. На жаль, терміни її проведення нам справді не відомі. Розуміємо, що ситуація не приємна, тому докладемо усіх зусиль для її швидкого вирішення. Сподіваємося на Ваше розуміння!

Курс валют в Восток Банке

Курс валют в Восток Банке