Artem9777 7 ноября 2019, 20:42
Це просто жах!!! а не банк, якісь не зрозуміло списання, раздупліца не можу куди йдуть гроші, обслуговування жахливе що б додзвониться потрібно витратити як мінімум хвилин 20 якщо пощастить, пін йде в конверті вже вигаданий банком а не ти вигадуєш, можна змінити мінус п'ять гривень, це взагалі обурливо, або запам'ятатовуй наш пароль, або міняй за свої гроші, поповнив кату в сільпо знову комісія, хоч би хто попередив, намагався додзвонитися до так званої служби пітримки, два рази ігнор, на третій раз натиснув один там говориться і ми вам передзвонимо я думаю ви здогодалися те що ніктот не передзвонив, ставлення до клієнтів жахливе!!! А міркувати про відкриття депозиту, в цьому банку ніякого бажання немає!!!
Восток Банк
8 ноября 2019, 16:48
Шановний клієнт, нам дуже шкода, що наразі Ви маєте неприємні враження. Процедура надання ПІН-коду є стандартною. Розмір всіх комісій, в тому числі за зміну ПІН-коду та за зарахування коштів на рахунок, визначається тарифами по картці. Тарифи Ви можете перевіряти в особистому кабінеті онлайн-банку (веб-версії). Щодо скарги на роботу контакт-центру, ми обо’язково перевіримо інформацію та докладемо зусиль на виключення подібних ситуацій у майбутньому. Також ми намагатимемось виправити Ваші поточні враження. З повагою, Ваш Банк Восток

Курс валют в Восток Банке

Курс валют в Восток Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Восток Банк 💰 / Отзывы о Восток Банке 📝 / Це просто жах !!!! а не банк, якісь не зрозуміло списання, раздупліца не можу куди йдуть гроші, обслуговування жахливе!!!