Просимо банкомат в Корабельному районі!

Trixi1984 1 ноября 2019, 10:40
Доброго дня! Ознайомившись з Вашим банком «Восток» та негативними відгуками від клієнтів, ми засмучені, що мусимо стати без нашої волі Вашими клієнтами. Не хотілось би втрачати свої кровно зароблені кошти, знімаючи в іншому банку та не знаючи заздалегідь його ліміт. Дуже просимо поставити банкомат в нашому Корабельному районі, враховуючи те, що тут живе і працює половина Миколаївводоканалу. Забезпечте, будь ласка, спокій та упевненість Ваших клієнтів у завтрашньому дні!
Восток Банк
1 ноября 2019, 11:47
Шановний клієнт! Немає ніякого сумніву, що можна знайти як негативні, так і позитивні відгуки відносно будь-якої працюючої компанії. Сподіваємося, що ставши нашим клієнтом, Ви зможете особисто переконатися в професіоналізмі наших співробітників та індивідуальному підході до кожного клієнта.
Ми плануємо на 2020 рік установку банкомату в Вашому районі. Також хочемо відзначити, що Ви можете без комісії зняти гроші з картки Банку Восток в банкоматах будь-яких інших банків.

Курс валют в Восток Банке

Курс валют в Восток Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Восток Банк 💰 / Отзывы о Восток Банке 📝 / Просимо банкомат в Корабельному районі!